Wpis z mikrobloga

@Ratel: Jeszcze trochę i będzie zaawansowany bo już tu musiałem trochę z rageować na jednego tłuka, który splitpushował nie mając wizji i zginął z 5 razy w ten sposób.
  • Odpowiedz
@Mordziaty1988: a umiesz grac jakakolwiek inna postacia czy tylko rengar? xD imo gracz powinien umieć grać na każdej linii, a nie jak nie mój pick to troll albo 0/6 po 10 minutach "bo ja tym nie umiem"
  • Odpowiedz
  • 3
@kAdi: ktos to na reddicie udowadnial ze to nieprawda.grajac np tylko heimerem na poziomie d1 nadal bedziesz lepszym adc niz losowy adc main z d5 bo ciagle grasz z lepszymi adc i wiesz jak powinno sie tym grac.uczysz sie tego mimowolnie,i tak z kazda rola.
  • Odpowiedz
@kAdi: Na poziomie mojego Rengara nie umiem grać żadną postacią. Ale tak o, żeby wycisnąć 100% z postaci to mam ze dwa takie picki. Ale z drugiej strony popatrz sam i mnie to w sumie dziwi, że każdy na to reaguje samolubnie. Chcesz zagrać sobie na midzie ale w lobby jest typ, który ma 700 gier np. Leblanc a Ty masz zaledwie 100 Ahri. Nie oddałbyś mu linii? Bo tu
  • Odpowiedz
@StayAlive: Odjąłbym te 78 bo zacząłem nim grać od zera praktycznie i grałem jak bobek. Wiem, że to dużo ale tak na upartego to zacząłem dopiero w tym roku cisnąć rankedy, musiałem się wiele nauczyć i muszę dalej. Moim problemem głównie są skillshoty i tilt xD
  • Odpowiedz
@trq: @kAdi: Ostatnio oglądałem mecz ludzi z diamentu 1/Master gdzie jakiś przechujec 1500 gier Rumblem poszedł na supporta. Co się tam za inby działy xD Gra sie skończyła w 20 minucie bo się nie dało podejść do nich. Ten Rumble miał chyba 20/1 na sam koniec a zbudował tylko sighstone' a. Sam jak mnie sytuacja smusza idę Rengarem na suppa i wiem, że zagram nim na tym suppie
  • Odpowiedz
@Mordziaty1988: ja bym ci zbanował tego rengara w trybie instant i gnil ze śmiechu patrząc jak nieudolnie grasz czymkolwiek innym ( ͡° ͜ʖ ͡°) ps. one trick pony to j----e raki - trafisz na 2 takich w teamie dajmy na to hur adc main durr i już wiesz jak gra się potoczy.
  • Odpowiedz
@mamorupzdjencie: Jedynie na swoją obronę dodam, że gdybym miał iść Rengo na topa to by mnie ktoś zniszczył. Ssam paukę na linii. Gram tylko jungle. Zresztą do silvera 2 nikt nie zbanował Rengo a już w S1 widzę ludzie coraz częściej go banują.
  • Odpowiedz