Wpis z mikrobloga

Mirki dajcie kilka plusów na odwagę, w piątek kupiłem bilety i lecę ze swoim #rozowypasek do Peru z biletem w jedną stronę. Zmieniany szare nudne życie w #londyn na coś bardziej kolorowego. Będzie to pierwsza podróż tak daleko od domu. Załączam potwierdzenie rezerwacji już z Madrytu do Limy. Jak ktoś był i ma jakieś sugestie, pomysły itd. to mile widziane :)

#podroze #amerykapoludniowa #przygoda
Pobierz derincon - Mirki dajcie kilka plusów na odwagę, w piątek kupiłem bilety i lecę ze swo...
źródło: comment_6Fe7MSNkjNGSXOEJagVzPa8vYPhn1Jw8.jpg
  • 16
Bylem przez miesiac Peru/Boliwia/Chile, jak masz jakies pytania, to pisz ;)

Z takich ogolnych, to szczepienia masz WZW A, Zolta Febra.
Nie wolno tam wwozic owocow - jak bedziesz mial w bagazu, psy wylapia i wezma Cie na zaplecze i przeszukaja Ci bagaz (przydarzylo sie jednej z osob, z ktorymi przylecialem, rozchodzilo sie o jablko). Dlaczego tak jest? Z tego co mi tlumaczyli kwestia muszek owocowek, ktorych tam w ogole nie ma,
@Dunger: planujemy podróżować, załapać się na wolontariat z workaway, odwiedzić ile się da i pomyśleć o jakimś źródle dochodu jak się kasa skonczy może kiedyś. Byłeś na Machu Piccu? Serio 500$ jak w necie piszą?
Bylem na Machu Picchu - piekne miejsce! Koniecznie tam jedzcie. Nie pamietam ile placilem, ale na pewno nie malo. Sam bilet wstepu nie jest jakos strasznie drogi, ale jest problem z zalatwianiem tych biletow dojazdu itp (dojazd tylko koleja). Ogolnie straszny walek prawny zeby wyciagac kase z turystow. Ale jak sie popyta i pokombinuje to da rade taniej. Jak bedziecie na miejscu to wejdzcie KONIECZNIE na gore Machu Picchu - okolo 3