Wpis z mikrobloga

Mirki takie pytanie. Jestem w związku z #rozowypasek już ponad 2 lata i ostatni raz uprawialiśmy s--s w lutym. Pamiętam dobrze bo to były walentynki. Od tamtej pory słyszę ciągłe zmęczenie i inne wymówki. Nie zostaje w pracy po godzinach, ale wychodzi z przyjaciółkami na imprezy, babskie wieczory itd. Nigdy jej jakoś nie trzymałem krótko, kwestia zaufania. Jednak jako facet mam swoje potrzeby, tym bardziej, że na mnie spoczywa ogarnięcie obiadu bo "siedzę w domu" (praca zdalna). Teraz zastanawiam się czy nie podjąć jakichś kroków by ją sprawdzić. Jeśli tak to powiedzcie co zrobić, żeby też nie wejść za bardzo z butami w jej prywatność. Nie mam dostępu ani do fejsa ani do telefonu, więc musiałbym bawić się w jakieś podchody. Dodatkowo ostatnimi czasy zachowuje się wobec mnie oschle, brak zaangażowania, starania się.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #kiciochpyta
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@takatamnazwa: top kek, pół roku bez seksu i dalej z nią jesteś? Jakie inne wymówki oprócz zmęczenia? Jakby jej choć trochę zależało to by poszła do lekarza czy coś żeby to naprawić. A tu widzę że laska ma w------e i jej taki stan odpowiada.
  • Odpowiedz
@takatamnazwa: spindalaj czym prędzej. Jak będziesz z nią rozmawiał to ona i tak będzie Ci gadać, że "przecież wszystko jest normalnie, przecież nic takiego się nie dzieje". W końcu i tak wyjdzie na to, że "To Twoja wina, że nie mam ochoty, bo Ty za mało mnie zachęcasz i nie rozumiesz moich potrzeb." dodać tylko, że "Tobie tylko jedno w głowie" a na koniec, że "nie możesz odejść, nie możesz
  • Odpowiedz