Wpis z mikrobloga

@Rozpustnik: Oglądnąłem 3 odcinki i musiałem wstrzykiwać sobie marihuanen i amfetiminem aby nie usnąć. Nie dałem rady przebrnąć nawet do połowy sezonu. Dexter biję ten serial na głowę (oczywiście mam na myślli tylko 4 pierwsze 4 sezony, dla mnie na 4 się skończył) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kifot: to już nie jest to. Owszem, widać, że ta sama ekipa robiła, kilku znanych z BB aktorów się pojawia, ale po BB tenże jest trochę na pół gwizdka. Bodajże przy trzecim odcinku, jak saul trafia do domu tego mafiosa, prosto pod lufę pistoletu, piałem z zachwytu, że akcja zaczyna się rozkręcać. A tu co? Z mafią nic, a za główny wątek przekręty w domu starców? Nieeeeee....
  • Odpowiedz
No to jak BB zaliczony, to teraz bierz się za Homeland. Albo (jeśli tylko przetrawisz kontrowersyjny główny motyw) Walking Dead :)
  • Odpowiedz
Kiedy ten serial zaczyna się ten serial robić dobry? Jestem na czwartym odcinku, seria nr 1.


@nick_bez_znaczenia: Dobrze powiedziane. Nie dotrwałem do drugiego sezonu. Takich flaków z olejem o perypetiach rodzinnych dawno nie oglądałem.
  • Odpowiedz
Jak ten serial ma być "najlepszym" serialem, skoro nawet jego najwięksi fani twierdzą, że robi się naprawdę ciekawy od drugiego sezonu czy trzeba przeczekać ileś tam odcinków? xD
  • Odpowiedz
@Krupier: jest krytyką na aktualne czasy, nie wiem jak można tego nie widzieć o.O
Mi tam się podoba klimat i cała ta hakerska otoczka. No i z odcinka na odcinek nie wiem czego się spodziewać. Odnośnie "pomysłu na siebie" - nie uważasz, że warto z tym poczekać do końca sezonu, jeśli to jest Twój jedyny poważny zarzut?
  • Odpowiedz
@janushek: GoT nie jest w połowie tak wyhajpowany jak było BB. Nie było dnia żeby ktoś nie pisał że to "najlepszy serial na świecie", albo ewentualnie "drugi najlepszy zaraz po The Wire".

No a przy tym GoT to całkiem przyjemny serial, nawet jeśli kolejne sezony coraz bardziej ssą, a BB było nudne jak cholera i pełne idiotycznych, #!$%@?ących i nierealistycznych postaci. A te pojawiające się 50 razy na odcinek przejścia
  • Odpowiedz