Wpis z mikrobloga

@anonim1133: Mam u siebie w robocie toster. Przez ostatnie 6 miesięcy, dzień w dzień (z wyłączeniem weekendów, choć nieraz pracowałem i w sobotę) robiłem sobie na śniadanie tosty.

Tak. Tosty mogą być niesmaczne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@anonim1133: Raz dodałem pomidora do tostów i na to dałem ketchup własnej roboty (koncetrat pomidorowy, cukier, przyprawy) Siostra jak spróbowała, powiedziała: "Ble, smakuje jak gołąbki". Po tym jakoś przestały mi smakować. Więc nie polecam takiego połączenia (a gołąbki lubimy ale nie jako tosty xD)
@anonim1133: ja dzisiaj taki zestaw:

tosty z serkiem philadelphia i słodzikiem (tak). smakuje zacnie - tosty na słodko :P
tosty z serkiem philadelphia i pieprzem ziołowym polane diet. majonezem (serio diet 78kcal.100ml). wchodziło i szamałem aż miło, a chleb pełnoziarnisty
@anonim1133: Udało mi się kiedyś spalić tosta.
Natomiast mój zestaw to:
- chleb dolny posmarowany musztardą
- wędlina (najlepiej salami)
- mieszanka drobno pokrojonych papyczek jalapeño, pomidora i cebulki doprawiona bazylią i oregano
- ser żółty lub mozarella
- ketchup
- chleb górny
Niezłe też wychodzą z łososiem i serkiem Philadelphia.
@anonim1133: mi się udało, jak byłem mały to chciałem tosty paprykowe i całą paczkę papryki w proszku rozsypałem na dwa tosty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po jednym gryzie zrezygnowałem.

A z serkiem topionym robię dość często, fajnie łączy się z serem żółtym.
@anonim1133: Melanż na domkach letniskowych jakieś w czasach liceum, godzina chyba 2 w nocy, załącza się grube gastro jak to po alkoholu, a tu nagle okazuje się że z komponentów do tostów został tylko chleb. Kumpel dla jaj powiedział wyciągając zupkę "zrób z tym xD". No i że stan w umysłach był jaki był, a pora jaka było no to czemu by nie :D Zalaliśmy to potem całe keczupem i zjedliśmy.