Wpis z mikrobloga

Hej ho. Szukajo u mnie w firmie (#slupsk) ludzi do #praca w #php #webdev. Nie jestem zbyt gadatliwy, może po prostu wrzucę ogłoszenie co? :)

Programista Web/PHP
Miejsce pracy: Słupsk

Oczekujemy:
Dobrej znajomości PHP5 i MySQL,
Znajomości zagadnień i technologii związanych z tworzeniem aplikacji web’owych i serwisów internetowych (HTTP, JavaScript, jQuery, AJAX, HTML, CSS itd.),
Znajomości języka angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji technicznej.
Chęci intensywnego rozwoju i nauki

Mile widziane:
Znajomość systemów open source: WordPress, WooCommerce, PrestaShop, Magento
Znajomość framework: Symfony2, Zend

Oferujemy:
Zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie,
Możliwość pracy przy ambitnych i wymagających projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii (Symfony2),
Pełny etat

Od siebie: młody i zgrany zespół oraz miła atmosfera ( )

#damprace
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HenryMorgan: Być może nie biorę poprawki na biedniejszy region, ale jednak czasy się zmieniły i u mnie programista po studiach (znający podstawy Javy lub web dev) może spokojnie liczyć na 4000-5000 brutto za etat na UoP.

Ja w swojej pierwszej programistycznej pracy na III roku studiów miałem >2500 na rękę w skali etatu (aczkolwiek była to UoD) - dlatego 2500 brutto (czyli pewnie jakieś 1700 netto) w regularnej pracy to
  • Odpowiedz
@bazingaxl: co lepsze glownie robota na takich zadupiach jest lepiej wyceniana. Bo trzeba kogos zachecic aby sie na koniec swiata przeprowadzil. Nie tak dawno z Lowicza na Phpersach widzialem ogloszenie za 12k plus mieszkanie i oplacenie szybkiego neta. Czas pracy chyba 6 miesiecy.
  • Odpowiedz