Wpis z mikrobloga

Hej ho. Szukajo u mnie w firmie (#slupsk) ludzi do #praca w #php #webdev. Nie jestem zbyt gadatliwy, może po prostu wrzucę ogłoszenie co? :)

Programista Web/PHP
Miejsce pracy: Słupsk

Oczekujemy:
Dobrej znajomości PHP5 i MySQL,
Znajomości zagadnień i technologii związanych z tworzeniem aplikacji web’owych i serwisów internetowych (HTTP, JavaScript, jQuery, AJAX, HTML, CSS itd.),
Znajomości języka angielskiego umożliwiającej czytanie dokumentacji technicznej.
Chęci intensywnego rozwoju i nauki

Mile widziane:
Znajomość systemów open source: WordPress, WooCommerce, PrestaShop, Magento
Znajomość framework: Symfony2, Zend

Oferujemy:
Zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie,
Możliwość pracy przy ambitnych i wymagających projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii (Symfony2),
Pełny etat

Od siebie: młody i zgrany zespół oraz miła atmosfera ( )

#damprace
  • 26
@BunkMoreland: to co podlinkowałeś to dolna granica widełek. doszkolą go i będzie robił robotę.
Za 4500 już idzie znaleźć kogoś, kto dopiero uczy się frameworków, bądź umie ale brak mu doświadczenia komercyjnego/lat pracy, ale coś ogarnia i może z marszu przystąpić do roboty.
Zauważ, że tam jest "Dobra znajomość" i "znajomość", a nie "Biegła znajomość" i "Bardzo dobra znajomość", oraz brak kilku innych rzeczy, za które można by podnieść widełki. tak
@bazingaxl: od seniora oczekiwałbym
- biegłą znajomość PHP żeby przy substr nie zastanaiwał się nad kolejnością parametrów, oraz znał lub wiedział o istnieniu przydatnych rozszerzeń zamiast siedzieć na googlu.
- znajomość wzorców projektowych w praktyce,
- znajomość testów jednostkowych,
- nie mile widziana, a konieczna dobra znajomość Symfony 2 / Laravela
- doświadczenie w pracach z bazami SQL (My, MS, Pg ...) i nieSQLowymi
- ajax/html/css/js jest tu mile widzianym dodatkiem
Chyba szukają kogoś komu odpowiada pensja i chce się tam zatrudnić, a nie internetowych napinaczy/komentatorów.


@HenryMorgan: Przez chwilę się zastanawiałem czy Ci odpisać, bo obawiam się, że jedyne co mogę osiągnąć to mała gównoburza, skoro z miejsca nazywasz ludzi napinaczami - ale spróbujmy.

Co jest dziwnego w tym, że na widok wyraźnie zaniżonych widełek ludzie reagują dezaprobatą?
Jasne, podstawą jakichkolwiek interesów jest to, że ktoś szuka kogoś, komu odpowiada praca i
@i_wtedy_sloik_pekl: Widząc to ogłoszenie zaraz po studiach, pewnie bym aplikował (nawet na dolną granicę widełek). Co prawda nie mieszkam w Słupsku, ale też w biednym regionie i zaczynałem od dużo niższej pensji (inne czasy były, rynek pracy zamknięty). Teraz siedzę trochę na innej gałęzi technologicznego drzewa i takie ogłoszenie ignoruję zarówno z powodów finansowych jak i nabytych umiejętności. Wiem jednak, że wielu ludzi woli zacząć pracę z niską płacą jako programista