Wpis z mikrobloga

Korzystanie z #photoshop na #apple #macbook to trochę udręka :/ Mam model 2015 rMBP 13" i mówić o tym że praca jest komfortowa może tylko ktoś, kto wcześniej pracował na laptopie z media marktu za 800zł (no bo nie oszukujmy się, rMBP ma podobną wydajność). Tylko skończeni debile mogą twierdzić że zoptymalizowany system wpływa na wydajność aplikacji. Obrabiam zdjęcia 16MPx w rawach i czuję braki mocy, o większych grafikach wolę nawet nie myśleć.
  • 10
@Vetinari: Najtańszego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko 6300zł xD Dla biedaków, #cebuladeals. Najtańszy w #!$%@?. Dell XPS w tej cenie jest 2x potężniejszy przy podobnej baterii i wymiarach. I jest ładniejszy. Żałuję że dałem się zrobić w marketing apla. Wydajność? Podobna do mojego nexusa 5.
@Vetinari: A czemu mam dwa kupić? Jeden mi wystarczy. Konkurencji jest sporo więcej wśród małych laptopów z mobilnymi procesorami, nie ultraniskonapięciowymi i można taniej. Może bateria nie będzie aż tak długo trzymała (na pewno dłużej niż maczek na chromie) ale potężny procesor i 16/32gb ram jednak coś znaczy.

Co kupiłem? http://www.apple.com/pl/shop/buy-mac/macbook-pro?product=MF839ZE/A&step=config#

Pytałeś jaka wydajność. Odpowiedziałem - #!$%@?. A może pytałeś jaki procesor? 2.7GHz. Niby turbo boost to 3.1GHz ale nie
@kmicolo: Pytałem jaki procesor i ile RAM. Bateria będzie słabsza, to prawda, ale nadal nie pokazałeś konkurencji (segment premium, który jest znacznie tańszy i o tej samej wydajności). Szczerze, ja kupiłem Maca z innego powodu (XCode), ale za tą cenę jak do tej pory nie żałuję, przede wszystkim ze względu na jakoś budowy, baterię i właśnie wydajność.