Wpis z mikrobloga

@Vladimir_Kotkov: @devPie: Serio nigdy wózka z Tesco nie pożyczyliście? Jak mieszkałem niedaleko, to często mi się zdarzało. Jak już mieliśmy brać wózek, to z kumplami/współlokatorami braliśmy sobie po dwie zgrzewki wody itp., żeby się podróż nie marnowała.

Kiedyś po pijaku w środku imprezy wyszliśmy do całodobowego Tesco żeby dokupić woujitsu, wróciliśmy z wózkiem i jeszcze wnieśliśmy owy wózek na 4 piętro. Wstaję rano, żeby napić się wody, idę do kuchni
@noel_gallagher: nie bóldupiłem we wpisach o Lechii, tylko powiedziałem prawdę :) Mówiłem że piorą kasę i że zaraz zaczną się długi i co? 90 tysięcy euro zadłużenia u Machado, Milion u Śląska :) I nie dowartościowuję się tylko wyrażam swoje zdanie :)
Serio nigdy wózka z Tesco nie pożyczyliście? Jak mieszkałem niedaleko, to często mi się zdarzało. Jak już mieliśmy brać wózek, to z kumplami/współlokatorami braliśmy sobie po dwie zgrzewki wody itp., żeby się podróż nie marnowała.

Kiedyś po pijaku w środku imprezy wyszliśmy do całodobowego Tesco żeby dokupić woujitsu, wróciliśmy z wózkiem i jeszcze wnieśliśmy owy wózek na 4 piętro. Wstaję rano, żeby napić się wody, idę do kuchni a tam wózek z