Wpis z mikrobloga

@manior: Co Ty pieprzysz. Wszyscy zawodowcy PRO, startujący na Mr O mają koks z pewnego źródła, mają tez środki do jakich dostępu nie ma 99% osób biorących.
DY raz był genetykiem, dwa umiał trenować i umiał dopasować pod siebie środki.
Jego trening to bardzo ciekawa ciekawa sprawa. Gość robił znacznie rzadsze i krótsze treningi niż dziś robią kulturyści.
  • Odpowiedz
@manior: Prawdą jest że kiedyś mieli inny towar i to co było na pewno czystsze niż aktualny towar dla "przeciętnego Miraska". Mimo wszystko zawodowcy nie będą brać towaru od Andrzeja z ulicy tylko od pewnego źródła, więc jakość towaru jest na pewno wysoka.
  • Odpowiedz
@Skogyr: Tego film nawet jest

Dorian Yates Blood and Guts


tyle że są dwa taki nowszy dla bodybuilding.com i stary czarno-biały, z resztą na DY fb są fragmenty tego filmu
  • Odpowiedz
@MackONE_: O tym napisałem.
Stosował bardzo mało roboczych serii do totalnego upadku, albo rest pause.
Ta technika niestety nie jest dla każdego. Trzeba mieć niesamowicie wysoki próg bólu, świetnie opanowaną technikę ćwiczeń i super regenerację.
  • Odpowiedz
@manior: nie przedstawiles zadnych dowodow na poparcie swojej tezy. Jak na razie starasz sie mnie obrazic i osmieszyc ale jakos nie wychodzi. Sugerujesz, ze doping to tylko hormony w dodatku te same od wielu lat co jest klamstwem. Gdyby tak bylo, to WADA nie miala by co robic. Dajes do zrozumienia, ze zawodowcy biora zanieczyszczny towar i rozrobiony. Ja pierdziele, przeciez to nie jest kupowanie amfetaminy rozrobionej z polopityna od sebixa
  • Odpowiedz
@koniarek: Dowodem na to że towar jest coraz lepszy jest "wielkość" zawodników. Pozostaje kwestia długofalowych sajdów. Patrząc na aktualny stan Ronniego a Doriana, z którym to Dorian przegrał 98 roku. Widać dopiero teraz ogromną przepaść w stanie zdrowia i wyglądzie tych dwóch zawodników jak skończyli z zawodowym sportem.
  • Odpowiedz
@templlar: pewnie tak, weź kup spodnie na takie nogi. Ale z drugiej strony, musiał w końcu zejść z cyklu. A zanim organizm zaczął produkować swój testosteron to trochę czasu minęło i spadki muszą być. Poza tym taką masę trzeba dobrze odżywiać. Trochę to kosztuje. Generalnie gość nie wygląda źle po tylu latach koksowania :) Ciekawe czy fujarka jeszcze pracuje :)
  • Odpowiedz