Wpis z mikrobloga

Krówa Mirki mam najbardziej wyrozumiałego #rozowypasek na świecie.

Śniło mi się że goni mnie .... borsuk. #!$%@? BORSUK. A, że nie będę długo #!$%@?ł przed tym bydlakiem stwierdziłem że mu #!$%@? gonga. I nie byłoby w tym nic dziwnego, wszak to tylko sen. Rzeczywistość okazała się zgoła inna kiedy usłyszałem "nienormalny jesteś??! co ci do cholery odwaliło". Mirki... zamiast borsukowi #!$%@?łem własnej narzeczonej xD
Ale na szczęscie nie gniewała się długo a ja nie mogłem zasnąć do rana trzęsąc się ze śmiechu....

Mózgu, ty #!$%@?....

#sen #zwiazki #borsuki #heheszki
#przegryw ??
  • 36
@TheHamlet: Borsuk - Sennik, znaczenie snu

1. Borsuka widzieć – Sen wróży zdobycie majątku, pracowite życie i niezłe zdrowie.

2. Borsuka złapać – Trafi ci się niezła gratka. Warunkiem wykorzystania okazji będzie posiadanie dobrego pomysłu.

3. Polować z psami na borsuki – Przygotuj się na poniesienie pewnych strat. Wkalkuluj w inwestycje większe niż zwykle koszty.

4. Uciekać przed borsukiem – Partner/ka romansuje za Twoimi plecami. Walka z borsukiem oznacza, że partner/ka
@TheHamlet: Słucham? Jesli nie rozumiesz zdania "A to to nie jest normalne zachowanie w tej sytuacji?" to chyba coś jest z Tobą nie tak. A jezeli jesteś człowiekiem myślącym, to domyślisz się że "kek" to mój komentarz do sytuacji, jednakże nawet nie rozumiejąc znaczenia tego krótkiego słowa zrozumiesz znaczenie mojego pytania, które było skierowanie do Ciebie, czyli "A to to nie jest normalne zachowanie w tej sytuacji?". Pozdrawiam.