Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #gry

Nikt mi nie wmówi, że stare gry były takie dobre w porównaniu do nowych. CoD 2 jest tak absurdalnie poskryptowany, że wykracza to ponad wszelkie współczesne standardy. Jeśli nie zrobisz jakiejś magicznej sztuczki w danym momencie, to natychmiastowo umierasz od armaty czołgowej, która wali przez jakieś dwie albo trzy ściany ( ͡° ͜ʖ ͡°) I niemce mnożą się jak robactwo, ale to już pomijam.
  • 9
@wdupiemamwaszeplusy: Tak, na najwyższym gram. Niemcy mają na mnie autoaim. Odstrzelą mi łeb z MP44 z kilometra. Nawet jak wokół są inni, to zawsze celują we mnie. To samo czołgi. No a granaty bozia rzuca z nieba i po 5 na raz w jedno miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) No nie wspomnę, że te niemce to się chyba nie kończą póki się tej magicznej sztuczki nie wykona.
@lord_gervasius: No, to sobie zagraj w starego CoD2 na najwyższym. Ja jedną lokację robię już chyba 25 raz, minimum i nadal nie wiem CO MAM ZROBIĆ ZA SZTUCZKĘ, żeby gra mnie przepuściła #!$%@? dalej. Wolę chyba to New Guns niż takie skryptowe szaleństwo.
@Khaine: Moh AA też był poskryptowany, a mimo to świetna gra. Od tego czasu nie było lepszej gry o tematyce II wojnie światowej. Ba, mi przypadł do gustu bardziej niż wszystkie nowe Cody.