Wpis z mikrobloga

@Opipramoli_dihydrochloridum: Jeśli stwierdzenie faktu jest jakąś walką, to tylko z manipulacją i kłamstwami. Masz taką obrzydliwą psychoprawacką przypadłość, że najpierw stawiasz tezę, a potem naginasz do niej postrzeganie świata. Zanegujesz każdą prawdę, która nie jest po Twojej myśli i zmyślisz wszystko, by udowodnić swoją tezę. Na ten przykład, nie potrafisz zaakceptować, że fundamentaliści napieprzają innych islamistów, w dodatku poszczególne odłamy islamistów mają też ze sobą na pieńku (np sunnici z szyitami),
@utopjec: na dzień dobry sklasyfikowałeś mnie jako "psychoprawicę" To jeszcze bym był w stanie zdzierżyć ale jeszcze insynuować, że czytam Frondę - prawdziwy potwarz.
w dodatku nigdzie nie napisałem, że w konflikcie giną jedynie chrześcijanie - co nie przeszkadza tobie wmawiać mi, że tak myślę. Jednocześnie sam masz do mnie pretensję, że przeinaczam fakty.
bardzo logiczny tok rozumowania. wracaj na TokFm
na dzień dobry sklasyfikowałeś mnie jako "psychoprawicę"


@Opipramoli_dihydrochloridum: ha, przeczytaj dokładnie, napisałem jedynie, że masz psychoprawacką przypadłość, więc nie czytasz dokładnie moich wypowiedzi

stwierdziłem fakt, a ty od razu wrzuciłeś mnie do wora tych, którzy walcząc o ateizację, robią grunt pod islam w europie(!!) - no sry, jak się z takimi logicznymi potworkami odpowiada, to nie dziwota, że zostaje się przyrównany do największych gwałcicieli logiki i propagandystów w sieci - musisz
Na Bliskim Wschodzie obecnie rozgrywa się niezwykle krwawa wojna domowa między arabami, ale i tak dla psychoprawicy tylko chrześcijanie giną, choć są małym procentem ofiar. Wracaj na frondę.


@utopjec: Tylko że chrześcijanie (najczęściej) giną jako cywile . Arabowie (najczęściej) giną podczas walk.
@utopjec:

Na Bliskim Wschodzie obecnie rozgrywa się niezwykle krwawa wojna domowa między arabami, ale i tak dla psychoprawicy tylko chrześcijanie giną, choć są małym procentem ofiar. Wracaj na frondę.


Na Bliskim Wschodzie obecnie rozgrywa się niezwykle krwawa wojna domowa między Arabami, ale i tak dla psycholewicy tylko geje giną, choć są małym procentem ofiar. Wracaj na wyborcza.pl.