Wpis z mikrobloga

Zawsze społeczność Mirko była pomocna, to i tym razem spróbuję.
Prowadzę swoją agencję, która zajmuje się robieniem stronek www, wszelkich grafik, brandingu.
Jako, że moją rolą jest zarządzanie procesami, kontakt z klientem i sprzedaż szukam jakiegoś CRMu i/lub Project Management Software.

Pracowaliśmy na początku na Trello, teraz Asana.
Co polecacie? Chciałbym też głównie mieć uporządkowane kontakty z klientami i możliwość robienia tam notatek, przypomnień o telefonach itp. Tworzenie lejka sprzedażowego ale też jednocześnie zarządzać projektami. Czy osobno mam wybrać CRM i osobno Project Management Software?

Robiłem research mały:
SaleForce
BaseCamp
Workflow
Jira
Pipedrive
Asana
software od HubSpota.

Co polecacie w dosyć przystępnym budżecie. Jest nas około 4 w zespole.
Dzięki za wyrozumiałość, jeżeli coś napisałem amatorsko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dopiero zaczynam.

#webdesign #webdev #help #programowanie #it #software #zarzadzanie
  • 14
  • Odpowiedz
@Simao: Używamy w pracy asany, redmine i trello. Asana trochę zbyt skomplikowana się wydaje, ja uwielbiam prostotę i przejrzystość trello, a redmine raczej to inne zastosowanie.
  • Odpowiedz
@Simao: SalesForce jest platny za kazdego usera na miesiac. Jestem programista sfdc moge polecic, wszystko da sie wyklikac dla wlasnych potrzeb, jeśli cos bardziej skomplikowanego to pisac kod trzeba.
  • Odpowiedz
basecamp sprawdza się świetnie ale w zarządzaniu projektami z CRM nie ma nic wspólnego - jedyny minus to edukacja klienta jeśli chcesz mieć wdrożoną komunikacje klient-wykonawca - mali klienci nie ogarniają takich narzędzi...
  • Odpowiedz
Hej! Polecam przetestować jeszcze https://www.livespace.pl/.

Mocniej nastawiony na zarządzanie klientami niż projektami, choć to drugie też możliwe, z wykorzystaniem zadań i przestrzeni. Funkcjonuje w firmach samodzielnie lub razem z niezależnym narzędziem do PM - jak basecamp.
  • Odpowiedz