Wpis z mikrobloga

@crawler #ratujekota @Naypax
Kot jest już u mnie półtora tygodnia, na początku rokowanie co do jego przeżycia było niepewne, tak z 40 procent że nie przeżyje mu dawałem. Dziś już widać że wszystko idzie w dobrą stronę. Jest coraz odważniejszy, bo kiedy już odzyskał siły, po kilku dniach bardzo się wszystkiego i wszystkich bał. Dziś w końcu sam zaczął do nas wychodzić, nie tylko domagając się jedzenia ;) zwiedza dom już dużo pewniej. Widać braki sierści po odpażeniach, szczególnie źle to wygląda przy tulku i na udach, koło pyszczka i pod oczami. Ale plus jest taki, że nic się nie ślimaczy, skóra wygląda ładnie. Pewnie za 2-3 miesiące zarośnie futrem;) trochę ma jeszcze wpływ z oczu, trzeba będzie zmienić krople z gentamycyny NS coś innego, albo poczekać, czy samo nie minie, jeszcze skonsultujtuję się z kimś mądrzejszym ;) powoli niedługo będziemy przedstawiać kota na inne jedzenie, bo nie wyrobie chyba na te frykasy, które jada;) no i urozmaicimy mu dietę.
Niby na początku plan był taki, że go odratujemy i oddamy go gdzieś na wieś, ale po żonie widzę, że prędzej to ją zrobię wylot z domu niż kot ;) tylko jak po wakacjach żona pójdzie do pracy to może się mu trochę nudzić całe dnie, więc może pomyślimy o jakimiś koledze dla Uchiego :D
#kot #smiesznypiesek #koty
moorzynsos - @crawler #ratujekota @Naypax
Kot jest już u mnie półtora tygodnia, na po...

źródło: comment_xJqX6AbbyO6sJjewycMFIDprrs257DWn.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach