Wpis z mikrobloga

Żyję nadzieją, że #neuropa zacznie dbać o poziom wykop.pl, zamiast go obniżać. Niestety moja nadzieja słabnie. Niski poziom dyskusji to więcej miejsca dla gimbazy i wypychanie wartościowych wpisów... czyli więcej #neuropy. Dlatego dbanie o poziom wykopu nie jest zgodne z interesem neuropejczyków :(

Kolejne wartościowe wpisy w dyskusji:
http://www.wykop.pl/link/2676031/plany-panstwa-zydowskiego-w-polsce-grzegorz-braun/

#4konserwy
  • 15
@Majk_: Konserwą jakąś wielką nie jestem (nie chce stosować zamordyzmu i wszelkie religie są mi dalekie), ale:
1. Jest wolnościowy gospodarczo
2. Pomimo swojej religijności jest za rozdziałem Kościoła od państwa (brak dofinansowania od państwa chyba, że ktoś przepisze % swojego podatku)
3. Na chwilę obecną jest chyba najbardziej oczytanym polskim politykiem i najbardziej charyzmatycznym.
4. Świetnie broniłby interesów polskich (np. roszczenia żydowskie)
5.Robi dobre filmy dokumentalne ;)
6. Niszczy argumentacją
@Majk_: Widzimy to, czego brakowało nam w debacie publicznej. Merytoryczne i jasne argumenty, szczerość i wyrazistość, piękna polszczyzna, charyzmatyczna osobowość. Takich ludzi powinny promować media. Lewica powinna zadbać o wykreowanie kogoś o podobnym potencjale intelektualnym i skonfrontować go z Braunem. Nasza scena polityczna na pewno by na tym zyskała.
@Oak_: Problem w tym, że braun to tylko spiski i retoryka oszołoma w ładnej formie. Zero pojęcia o gospodarce (bo skąd?) tylko światopoglądowe i historyczne rozważania. Wszystko co trafia na wykop z jego udziałem to kondominia, żydzi i "polska jest rozbierana". Zero jakichś konstruktywnych propozycji, prób stworzenia czegokolwiek tylko walka z chochołami...

Gardzę tym człowiekiem bardzo choćby dostał nobla za kulturę wypowiedzi, bo jest po prostu bezużyteczny - kolejny oszołom został
@nie_jem_grzybow: Na wykop trafiają informacje, które się sprzedają. Widziałem tylko raz dokument Brauna tutaj, a reszta to pierdoły typu jego żart o Gwiezdnych Wojnach, bo każdy to kupi więc ja bym się wykopem nie kierował. Braun nie ma ludzi, nie ma partii politycznej dlatego pewnie i nie ma planów (program jak startował na prezydenta był, który się wpisywał w kompetencje prezydenta, a nie premiera czy kogoś mającego większy wpływ na kształt