Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@?ą ludzie typu

Psy znajdy są najlepsze


albo

Jak piesek to tylko ze schroniska, te są najwierniejsze


To że Wy się lepiej czujecie jak przygarniecie sobie psa zamiast kupić to nie znaczy że te psy są w jakikolwiek sposób lepsze - to znaczy tylko i wyłącznie że Wy się lepiej czujecie z takim psem bo niby go "uratowaliście". Nie żeby coś, zajebiście robicie przygarniając bezdomne psy, ale one w żadnym wypadku nie są lepsze od kupionych i na pewno nie "kochają mocniej" xD

PS TO PRAWDA

#pies #psy #mowiejakjest
  • 29
@Minieri: Psy ze schroniska ani nie są lepsze, ani nie kochają mocniej, ani nie są wierniejsze. Są dokładnie takie same jak każdy pies z hodowli. Mnie tylko denerwuje, kiedy ludzie mówią, ze psy ze schroniska są w czymś gorsze od hodowlanych i nigdy w życiu wezmą takiego, bo to same problemy później so.
@Minieri: ta już bzdura, miałem dwa psy, młody ze schroniska, wychowany na wypasie i psa przygarniętego z nędznego rocznego życia na ulicy, ten drugi pies cechował się wielkim posłuszeństwem i bardzo broniła członków rodziny. Teraz mam labradora z hodowli i jest świetny, ale nie tak ogarnięty jak uliczny pies.
@ampreos: @Tarczowy: @plonace_kalosze: ale pieprzenie, rasowego psa z normalnej hodowli bierze się żeby po pierwsze mieć pewność co do jego stanu zdrowotnego (także psychicznego), wyglądu jak dojrzeje, a poza tym różne rasy mają inny charakter który można sobie dobrać. Biorąc kundelka ze schroniska kupuje się kota w worku, kilkuletni pies po przejściach może się okazać agresywny, nie nauczy się go już praktycznie niczego (wiem bo sam przygarnąłem rocznego psa