Wpis z mikrobloga

Jeśli kogoś by interesowało to niestety w najbliższym czasie nadal nie będę miał możliwości pojechać do #syria i #irak do Kurdów. Na jesieni prawdopodobnie odwiedzi mnie mój przyjaciel ze Szwajcarii, odwiedzimy jego czeczeńskich przyjaciół, uchodźców (Siedlce) i omówimy temat wspólnego wyjazdu. Najwcześniejszy możliwy termin to luty '16 więc w zasadzie mniej niż szkic na ten moment. Z jednej strony można wyśmiać takie moje wpisy, z drugiej o tym, że pojadę do separatystów pisałem też kilka miesięcy przed i w końcu pojechałem ;)

Na #ukraina wracać nie planuje w najbliższym czasie.

No to tyle, teraz wpadnę na chwilę z moim różowym paskiem na Guczę do #serbia. A z wyjazdów prawdopodobnych na jesieni (jeden, max dwa): Gagauzja w #moldawia, #macedonia, Krajina w #chorwacja.

Czyli odpoczywam dalej od aktywnych stref walk ;)

#ryczek #thumbingthestans
  • 8
@2PacShakur: Kurdowie. Gdzie do Assada ;) Myślisz, że dlaczego prawie nikt nie relacjonuje od strony Assada? Bo nikt nie chce? Assad nie puszcza, panuje cenzura i reżim. To chore, że jeszcze niedawno było łatwiej się dogadać z Al Nusrą niż siłami Assada... to pokazuje patologiczność konfliktu po wszystkich stronach.