Wpis z mikrobloga

@Minieri: Vidal zajebisty grajek, ale z tych komentarzy, które widziałem to mi go szkoda, że tak na niego plują. Zarzucają mu słaby sezon i w ogóle, że Markiz był lepszy, a on był tylko tłem i jakby nic nie znaczył.
@Minieri: ja wiem, że miał lepszy sezon. No ale dużo jest ludzi, którzy mówią, że to właśnie żadna strata. W każdym razie, liga zapowiada się ciekawie, ciekawie dla Juventusu, bo może będzie miał kolejnych konkurentów w lidze, mam nadzieję, że Inter nim będzie( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kristof7: Schalke dało oficjalne info że negocjacje w sprawie Draxlera zerwane. A kto na 10? Na ten moment nie wiadomo, ale pewnie przyjdzie lewy obrońca (Alex Sandro?). Sęk w tym że kluby wiedzą że Juve potrzebuje "10" i ma kasę więc każde negocjacje będą trudne.
@Minieri: O Siqueirze słyszałem na lewą obronę ale nie wiem czy to dalej aktualne. O '10' pomyślałem w kontekście Pereiry czy by nie udźwignął tej roli. KDB to byłby teoretycznie dobry ruch ale wątpliwe żeby Marotta wyłożył takie pieniądze.
@Kristof7: Pereyra jest na pewno opcją, w razie czego pewnie on i Dybala będą grali na tej pozycji, ale ja liczę ja jakiś transfer. Jeszcze ponad miesiąc, kasa jest, teraz tylko trzeba powalczyć. Ktoś musi podawać Mario i Alvaro
@Minieri: i dobrze, to już nie ten sam Vidal na boisku co kiedyś i do tego zaczął jeszcze chlać i zrobiło się coraz głośniej o jego pozaboiskowych ekscesach. To mogła być ostatnia szansa, żeby sprzedać go za przyzwoite pieniądze.
@Minieri: Roberto ma potencjał na zastąpienie Arturo w składzie, na pewno lepszy technicznie, ale w odbiorze dużo się nauczyć musi. Vidal, zdecydowanie najlepszy zawodnik Juve ostatnich czterech lat, ciężko to przeboleć, ale trzeba żyć dalej. Ciekawe kto dojdzie.