Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #imigranci

Na pikiecie narodowców skandowano hasła: "Jeb... imigrantów!", "Polska czysta, Polska biała! Bez Murzyna i pedała!, Większość imigrantów to muzułmanie. Jeśli ich przyjmiemy, wzrośnie zagrożenie terroryzmem.

A tymczasem w #poznan:

To wykształceni ludzie. Uczą się już polskiego, ich dzieci zapisaliśmy do jednej z poznańskich szkół, zaczną naukę we wrześniu. Jedna z osób chce studiować w Poznaniu. Inna pytała, na jakich zasadach można wynająć lokal na prowadzenie gastronomii.

„Chciałbym widzieć miny niektórych »zawodowych« katolików tak ostro występujących przeciwko przyjmowaniu imigrantów. Wśród uchodźców jest człowiek, który był kierowcą JP2 podczas jego podróży do Syrii” - napisał ks. Sowa.

#

No popatrzcie na nich, tylko czekać aż wyjmną dynamit zza pazuchy xD
GilbertEatingGrape - #neuropa #4konserwy #imigranci

Na pikiecie narodowców skandow...

źródło: comment_dJqZBoAiQdlhBwWSMU0fn99cwxybRCGX.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GilbertEatingGrape: @fir3fly: Ja wiem,że prawda boli,ale musicie to przełknąć.Nie zauważyłem, żeby ostatnio ktoś z IRA lub ETA, a nawet FRAC rozerwał się, obciął komuś głowę lub narobił innego bydła w którymś z europejskich miast.I po drugi,zeby dotarło,nie przeciwko ludziom,kórzy są na zdjęciu oni protestowali,więc niezła akcja wam wyszła,szkoda tylko,że kłamliwa.
  • Odpowiedz
@GilbertEatingGrape: "Na pikiecie narodowców skandowano hasła: "Jeb... imigrantów!", "Polska czysta, Polska biała! Bez Murzyna i pedała!, Większość imigrantów to muzułmanie. Jeśli ich przyjmiemy, wzrośnie zagrożenie terroryzmem" Jakieś źródła? Ciężko mi uwierzyć w coś takiego.
  • Odpowiedz
@GilbertEatingGrape: #!$%@?ą mnie takie argumenty.

Chyba nie wiecie czym jest podświadomość plemienna.

Tak samo jak przyjedzie do UK 3 Polaków będą się asymilować, a jak przyjedzie ich 3k to zaczną się łączyć w większe grupy Polaków. Tak samo tutaj. Przyjedzie 5, to tych 5 będzie się asymilować (pomijam już, że to również mi się nie podoba, bo obcy rasowo element nie jest nam potrzebny i nie wskazany), przyjedzie 5k, to
  • Odpowiedz
Inna pytała, na jakich zasadach można wynająć lokal na prowadzenie gastronomii.


@GilbertEatingGrape: jak się #!$%@? dowie o prowadzeniu DG w polsce, szczególnie w gastronomii to #!$%@? tam skąd wrócił xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@GilbertEatingGrape: A widzisz kolor skóry tych imigrantów? Poznań przyjął jakiś tam dawnych Polaków z Kazachstanu chyba, a nie nie czarnych miłośników kóz z Afryki. A to jest znaczna różnica. Zresztą Ty dobrze o tym wiesz tylko głupiego udajesz.
  • Odpowiedz