Wpis z mikrobloga

#truestory #coolstory #heheszki
Mirki co ja dziś odwaliłem to nawet stereotypowa kobieta za kierownicą nie...Podjeżdżam do świateł, przede mną Lka. Zapaliła się zielona strzałka Lka rusza i.. zgasł. Uśmiechnąłem się mając w pamięci swoje początki. Próbuje drugi raz... zgasł. Lekko się zaśmiałem. Trzecia próba udana. Na to ruszam... zgasł, drugi raz znów zgasł. Patrzę a tu

  • 8
@ungaged: Pewnie bym ruszył gdybym wiedział że to czwórka. Kiedyś jak się zepsuła skrzynia u ojca to do mechanika jechałem mając do dyspozycji tylko biegi od 3 wzwyż. Nie pytaj jak śmierdziało sprzęgło po dojechaniu na miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Desperated: I do hamowania :p Myślałem, że sprzęgło po prostu odsuwa, i hm, sprzęga, silnik z kołami po milionie przełożeń. Więc zużywa się tylko w momencie samego stykania, bo się ściera. A jak jest wciśnięte, to nic nie powinno się dziać.
Rozumiem, że źle to sobie wyobrażałem?
@patrykk95 a przy okazji masz siłowniki :) jeśli 95 to rocznik, to masz maksymalnie 20 lvl (ew. 19) więc daleko nie sięgałeś pamięcią, ale nie zmienia faktu, że raczej większość facetów zna się choć trochę na mechanice (*˘︶˘*)