Wpis z mikrobloga

Dobiegł końca tegoroczny Tour de France, skończyła się także nasza zabawa, którą zwyciężył @mateusz754 kompletując tym samym dublet Giro-Tour którego nie udało się zdobyć Contadorowi. Gratulacje

Dzięki wszystkim za zabawę, tym razem do samego końca w zabawie uczestniczyło 14 osób, w porównaniu do #typujemygiro gdzie do końca bawiły się 4 osoby to progres jest spory. A skoro tak to myślę, że będziecie się chętnie bawili w tą grę, także na Vuelcie na tych samych zasadach i może dołączy jeszcze więcej osób.

Jest także możliwość zorganizowania podobnej zabawy na Tour de Pologne tylko z innymi zasadami ze względu na mniejszą ilość etapów. Dajcie znać czy bylibyście chętni bo to już za tydzień. A jak nie to liczę na was na Vuelcie
#typujemytdf #kolarstwo #rower #tdf
Pobierz Ejszyn - Dobiegł końca tegoroczny Tour de France, skończyła się także nasza zabawa, k...
źródło: comment_GZ1sh9xcAsP6ufOtKLUodmBRU2Tudi9Q.jpg
  • 13
@Ejszyn: Dzięki, fajnie było. ;) Przegrana w generalnej na fotokomórce na finiszu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W TdP nie jestem pewny czy wezmę udział bo mogę nie zdążyć na pierwszy etap, ale jak nie to zostaje Vuelta. ;)
@Ejszyn: Dziękuję prowadzącemu zabawę jak i wszystkim którzy brali udział.
Wołaj jak możesz do kolejnych edycji.

Poza podawaniem trójki faworytów można dodać do zabawy wskazanie 3 kolarzy (jokerów, na wypadek ucieczki) za mniejszą liczbę punktów jeżeli będą w trójce.
Może wtedy nie zdarzył by się etap na 0 u wszystkich.
@Ejszyn: Dzięki za świetne prowadzenie po raz kolejny :) Jak również dla pozostałych za rywalizację.

Udało się osiągnąć cel i zgarnąć dwie koszulki, jak Chris, a także zrobić to, co nie udało się Alberto :D Szczerze mówiąc, jeszcze na 3-4 etapy przed końcem byłem przekonany, że już wszystko jest przegrane, ale drużynówka odpowiednio się zmieniła i to mnie uratowało. No i to, że Sagan na takich etapach jak wczoraj jednak nie