Wpis z mikrobloga

Mam taką drobną propozycję: czy moglibyście w jakiś sposób tagować wpisy dotyczące napisów, żeby można było ten tag wrzucić na #czarnolisto ? Bo chciałby sobie człowiek podyskutować o ulubionych serialach, a musi się przedzierać przez stosy irytujących postów w stylu:

- czy są już napisy do __ ?
- czemu jeszcze nie ma napisów do
_ ?
- kiedy będą napisy do
_ ?
- ale te benisy się ociągają, jeszcze napisów do
__ nie zrobili!

Obecnie obserwowanie tagów dotyczących danych seriali mija się z celem, bo 90% wpisów to tego typu śmieci. Tagujcie #napisy lub #subtitles i wszyscy będą szczęśliwi. Nie ma sensu wołać ~200 osób kilka razy dziennie do czegoś takiego.


#seriale #mrrobot #truedetective #supernatural #houseofcards #gorzkiezale
  • 38
  • Odpowiedz
@owocbananowca: nie. Najlepiej to używać google.

Argument "uczcie się języków" jest #!$%@?. Zresztą, nawet jakby wszyscy mówili pięknie i płynnie to i tak by zawracali dupe o np. angielskie napisy.
  • Odpowiedz
@alkan: Właśnie wytestowałem i ładnie się prezentuje, linki działają, ten pastebin jest wklejony na zawsze, także gdy pojawi się zapytanie o napisy to można śmiało wklejać tą formułkę.
  • Odpowiedz
@dumnie: Zainstalowałem sobie ten dodatek ale chyba coś u mnie nie działa, żeby przetestować dodałem sobie tag #czarnolisto na czarnolisto ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nadal ten wpis wyświetla mi się jak wejdę w Mój Wykop, przetestowałem jeszcze z kilkoma innymi tagami i jest to samo( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz