Wpis z mikrobloga

Atakowania mnie przez @BrzydkiBurak i spółkę ciąg dalszy.

Poniżej odpowiedź do wpisu napisanego przez jedno z multikont należącego prawdopodobnie do @BrzydkiBurak
Na Mirko nie mogę odpisać ponieważ oczerniająca mnie osoba mnie zablokowała :)

-------------------------------------------------------------------------
@powazniacki: Od 3 miesięcy na Wykopie i to jest pierwsza akcja - czyżby multikonto? :)
Kto kłamie a kto nie okaże się w sądzie. Dlatego namawiam @BrzydkiBurak aby napisał mi swoje dane osobowe - chcę nasz konflikt rozwiązać na drodze prawnej.
Większość argumentów, które napisałeś jest kłamliwa i zgłosiłem to moderacji.
Widzę, że @BrzydkiBurak zamiast zachować się jak mężczyzna i spotkać ze mną w sądzie woli ponownie wysługiwać się kimś aby mnie oczerniać. Uprzedzam, że wpis ten zachowuję jako kolejny dowód na prześladowanie mojej osoby przez wasze grono.
"Zarzutów nigdy nie potwierdza dowodami" - dowody są powszechnie dostępne w sieci. Na przykład cały kanał "Archiwum szkodnika" czy nawet wykopany na główną film o broni gdzie @BrzydkiBurak nazywa mnie "chorym psychicznie".

Pamiętaj, że to co napisałeś to b--ń obusieczna - gdybym faktycznie oskarżał bezpodstawnie już dawno ktoś z nich wytoczyłby mi proces. Jednakże to ja jestem osobą, która chce się sądzić gdyż wiem, że mam rację.

Wiem, że do wielu to nie trafi ponieważ siedzą w garści burka albo są w nim ślepo zakochani. Jednakże prawda jest po mojej stronie i mam prawo jej bronić.
#ciekawostki #afera #heheszki #oswiadczenie #prawo #bekazpodludzi
PS.

  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

te wojny youtube'owe to jakiś j----y rak, dojrzali "faceci" nagrywają 30 min filmy, na których się sapią o co im chodzi, prawdopodobnie tylko po to żeby gimby bez życia nabiły im wyświetlenia. Serio k---a..? myślicie, że kogoś obchodzi wasz youtube'owy b----l na wypok?
  • Odpowiedz
@shogun1978: Nie mam pojęcia o co chodzi, ale samo podejście, żeby ktokolwiek dał ci dane swe, bo chcesz ich pozwać to jest beka dębowa XD
Jeśli ktokolwiek z mózgiem jest niewinny nie da swoich danych by go pozwać i się j---ć z polskim sądownictwem. Winny nie zrobiłby tego tym bardziej.
Miłej wojenki xd
  • Odpowiedz
Czy mi ktoś powie jakie są główne zarzuty @shogun1978 ku @brzydkiburak przez które tak chce się sądzić? Ale konkrety, bo jak na razie żadnych brak. No i to wzywanie do ujawnienia swoich danych żeby mógł pozwać buraka xDD jak masz jakieś konkretne zarzuty to idź na policje, ona go wyśledzi.
  • Odpowiedz
@spokoj: Główny zarzut to nękanie oraz wprowadzanie w obieg fałszywych informacji na mój temat. Gimbusom może nie przeszkadzać to, że ktoś kłamie na ich temat. Niestety prowadzę działalność i nie mogę pozwolić sobie na takie kłamstwa wobec mnie gdyż szkodzi to mojej reputacji.
  • Odpowiedz
@shogun1978: W jaki sposób nękanie? Jakich fałszywych informacji? Ja ciebie nawet nie proszę żebyś mi je pokazywał, po prostu jak masz jakieś dowody to idź na policje, a nie gównoburze kręcisz na portalu ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
to ludzie sami się nakręcają i chcą się ciągnąć po sądach. Podziwiam, że się chce...


@Kafarek555:

Jakby jakiś przygłup kręcący vloga mówił, że np. zgwałci ci żone i ją obraża,, to jakbyś zareagował? Ty nie masz swojego kanału na yt więc zasięg takiej informacji jest na tyle mały, że faktycznie można mieć to w dupie, ale w sytuacji, gdy kilkadziesiąt tysięcy ludzi to obejrzało?
  • Odpowiedz
@NDMm: Nie ma co z nimi pisać. Zobacz, że każdy negatywny dla mnie komentarz jest plusowany przez jedne i te same osoby jak @xDawidMx który ma u mnie bana chyba od dwóch lat za notoryczne ubliżanie i kłamanie na mój temat. Nagram film na temat o którym tutaj napisałem - na Wykopie za dużo przydupasów Burka więc nie ma co liczyć na uczciwe podejście. Wystarczy poczytać komentarze. Niby rozkręcam
  • Odpowiedz
@kawa-i-p-------y: Od kiedy to załatwianie spraw w sądzie o nękanie to "zachowywanie się jak dzieci"? Czy Ty pozwoliłbyś aby ktoś przez wiele lat rozpowszechniał w internecie gdzie jesteś osobą rozpoznawalną - że jesteś chory psychicznie? Możesz przymknąć na to oko po raz pierwszy drugi i dziesiąty ale po kilku latach zmieniłbyś zdanie. Dlaczego? Dlatego, że kłamstwo powtórzone po tysiąckroć staje się prawdą. Mam dosyć szkodzenia przez @BrzydkiBurak mnie, mojej
  • Odpowiedz
@emcter:

Tylko, że ten koleś co jest niby ofiarą, wcześniej wyzywał jakąś youtuberkę od dziwek a Rocka od oszusta mimo, że nadal nie pokazał dowodów.


No rozumiem, z tym, że ja odpisałem na pytanie czemu chce łazić po sądach. Ja sam nie wiem jaka jest prawda, wiem na pewno, że burak ma mase zielonych trolli tutaj na wykopie, może nawet multikont które uaktywniają się gdy ktoś napisze coś złego na
  • Odpowiedz