Wpis z mikrobloga

Atakowania mnie przez @BrzydkiBurak i spółkę ciąg dalszy.

Poniżej odpowiedź do wpisu napisanego przez jedno z multikont należącego prawdopodobnie do @BrzydkiBurak
Na Mirko nie mogę odpisać ponieważ oczerniająca mnie osoba mnie zablokowała :)

-------------------------------------------------------------------------
@powazniacki: Od 3 miesięcy na Wykopie i to jest pierwsza akcja - czyżby multikonto? :)
Kto kłamie a kto nie okaże się w sądzie. Dlatego namawiam @BrzydkiBurak aby napisał mi swoje dane osobowe - chcę nasz konflikt rozwiązać na drodze prawnej.
Większość argumentów, które napisałeś jest kłamliwa i zgłosiłem to moderacji.
Widzę, że @BrzydkiBurak zamiast zachować się jak mężczyzna i spotkać ze mną w sądzie woli ponownie wysługiwać się kimś aby mnie oczerniać. Uprzedzam, że wpis ten zachowuję jako kolejny dowód na prześladowanie mojej osoby przez wasze grono.
"Zarzutów nigdy nie potwierdza dowodami" - dowody są powszechnie dostępne w sieci. Na przykład cały kanał "Archiwum szkodnika" czy nawet wykopany na główną film o broni gdzie @BrzydkiBurak nazywa mnie "chorym psychicznie".

Pamiętaj, że to co napisałeś to broń obusieczna - gdybym faktycznie oskarżał bezpodstawnie już dawno ktoś z nich wytoczyłby mi proces. Jednakże to ja jestem osobą, która chce się sądzić gdyż wiem, że mam rację.

Wiem, że do wielu to nie trafi ponieważ siedzą w garści burka albo są w nim ślepo zakochani. Jednakże prawda jest po mojej stronie i mam prawo jej bronić.
#ciekawostki #afera #heheszki #oswiadczenie #prawo #bekazpodludzi
PS.

  • 132
@IreuN: Chyba będę musiał znowu nagrać odcinek o tym. Nie bardzo chcę to robić ponieważ zajmuję się vlogami a inna tematy jest na moim kanale szczątkowa.
W dużym skrócie - oskarżam @BrzydkiBurak o kilka spraw i nakłaniam go abyśmy spotkali się w sądzie cywilnym (w tym celu muszę wiedzieć jak się nazywa itd gdyż ten człowiek jest anonimowy). Tymczasem on wciąż szkodzi mojemu wizerunkowi, ubliża mi, kłamie na mój temat i
@Kafarek555: Mnie się chce? Prowadzę firmę i mam dużo wyjazdów. Ostatnia rzecz na jakiej mi zależy to dowiadywanie się od postronnych osób, że ktoś taki jak @BrzydkiBurak znowu kłamie na mój temat i mi ubliża. Pamiętaj, że kłamstwo powtórzone wiele razy staje się prawdą. Dlatego nie mogę ignorować jego ciągłych ataków na mnie. Chcę to zakończyć raz na zawsze w sądzie gdzie wykażę jego hipokryzję i szkodliwą wobec mnie działalność naruszająca