Wpis z mikrobloga

Mircy, brak mi słów, co zrobić z taką policyjną patologią?

Wczoraj w nocy jakiś #sebix najpierw zaczął obrażać mojego ojca, który był w oknie, a potem po kłótni wtargnął do mojego domu, i wyłamał drzwi (nowe) od jego pokoju. Ojciec zadzwonił na policję, a oni nie przyjęli żadnego zawiadomienia, bo podobno szkoda musi być powyżej 500 zł. Na moje jest, bo drzwi kosztują swoje, a robocizna też swoje. W dodatku powiedzieli, że ich nie znaleźli, a z relacji świadka, który widział jak z nimi gadali wynika coś innego. Mało tego, podobno kazali im "uciekać do domu". Nosz cholera jasna, co za patologia, sebixy napadające ludzi w czyimś domu, oraz "policja" kryjąca patolę. Szkoda, że nie było mnie w domu (nocka).

Nie wiem co robić, ale nie można tak tego zostawić. Facet, który widział ciekawe działanie policji nie może być świadkiem, bo się boi, a ja go w pełni rozumiem. Normalnie trzeci świat.
#policja #prawo #patologiazewsi
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@roknasilowni: Szkoda, że przygoda nie miała miejsca w Texasie ( ͡° ʖ̯ ͡°), przynajmniej ciekawy materiał na liveleak by był. Współczuje drogi Mirku, najgorsza jest ta bezsilność. Niech ktoś teraz powie, że nie interesuje się polityką, bo nie ma ona wpływu na codzienne życie...
  • Odpowiedz
@roknasilowni: Jako że mieszkałem na osiedlu lekko patologicznym, to opowiem małe #coolstory .Osiedle w starym stylu , blok w planie kawadratu z zielenią pośrodku, no więc co lato , sebixy urządzały co wekend pod oknem patologiczne spędy z darciem mordy do 3-4 rano, zazwyczaj zamykało się okna i spało się dalej. Ale, przyszło lato , na tyle gorące że zamykanie okna wiązało się z podgrzaniem mieszkania do niewyobrażalnych
  • Odpowiedz
@roknasilowni: https://www.youtube.com/watch?v=MAbkISGy79U

Nie słuchaj odrealnionych wykopków. Choć widzę, że sam do tej grupy aspirujesz. Jeżeli chcesz postępować tą drogą - Twój wybór. Ale nie kieruj się poklaskiem społeczności, która podziela Twój tok myslenia. Gdybyś zapytał w innym miejscu odpowiedzi byłyby zgoła inne. Rób co chcesz pod uwagę bierz możliwości. Tylko pamiętaj, ze Ty zbierzesz ich ziarno.
  • Odpowiedz