Wpis z mikrobloga

Długo mnie nie było, długo też nie zwracałem dużo uwagi na tag #epapierosy, ale ostatnio kupiłem sobie dobry RTA i chciałbym podzielić się z Wami moimi wrażeniami związanymi z jego zajebistością. No to lecimy.

Pół roku temu [rusek](http://www.wykop.pl/wpis/10884754/umar-krul-niech-zyje-krul-ten-#!$%@?-#!$%@?/) popełnił samobójstwo, a Billow v1 był wtedy nowością na rynku, więc łyknąłem go jak młody pelikan. Wiadomix, chmura konkret, grzałki się łatwo robi, szacuken u ziomków i ogólnie to noszę go nawet do hadesa 26650 zero bo spoko dla mnie wygląda. #!$%@? że cieknie po pięciu sekundach leżenia, ale te chmury! O chui. No i kręcę na nim milimetrowe claptony XD.

No może nie był on taki zły, jednak wyciekanie liquidu jest jednak jedną z najbardziej frustrujących rzeczy jeśli chodzi o RTA. Niby dało się na nim radę zrobic grzałkę tak, aby ona nie ciekła, jednak było to połowiczną prawdą- dało się, ale jak położyło się billowa to zaczynał cieknąć. Nawet ehpro po jakimś czasie wydało oświadczenie, w którym napisali, że parownik będzie cieknąć tak czy siak, nieważne jak by się nie skręciło grzałki XD. No i tak minęło pół roku, dopóki nie kupiłem v2.

W sumie nie mam na co narzekać. Grzałkę kręcę, kiedy chcę. Nalewanie lq to bajka- kilka sekund i po sprawie. Nie muszę chyba przypominać, jaką męką było tankowanie v1. Przepływ powietrza jak podczas przeciągu w stodole. Smak? 10/10. Chmura lepsza niż w jedynce, a nawet nie mam setupu pod cloud chasing. Brzmi zajebiście i jest zajebiście, ale...

Podstawa RTA nie jest idealna. Numero uno- gwinty decku i na śrubkach od pinów są delikatne jak nerwy Andrzeja, już spieprzyłem dwa gwinty jak debil. Numero secundo- ogólnie jest mało miejsca na grzałki. Widziałem, żę jakiś mirek upchał tam grzałkę 3mm, ale na pewno nie ma tam tyle miejsca, co w RDA. Coś za coś.

Super parownik bulwo, polecam.

#epapierosy #wapujzwykopem #billowv2
jamiemonovitz - Długo mnie nie było, długo też nie zwracałem dużo uwagi na tag #epapi...

źródło: comment_HJmPAv4P2Ud4TZ7UvbpJx68DD0iwTQwM.jpg

Pobierz
  • 18
@jamiemonovitz: bronię się strasznie żeby nie kupić już teraz tego Billowa, ale już powoli nie wyrabiam. Nie pomagasz Mireczku takimi wpisami...oj, nie pomagasz.

Grzałki o średnicy 2,5mm z drutu 0,3 czy 0,35 wejdą czy może będzie problem?
@apaczacz: wejdzie i nawet 0.5mm/3mm, zaden problem. najwazniejsza rzecz to ulozenie waty aby dzialala jak "ssak". ogolnie billow 2 to piniondz i piniondz (byly uzytkownik v1 here).
@dej_5zl: powiesz coś więcej o tym ułożeniu waty? Bo nie jestem pewien, czy mam najlepszy sposób.
Niepokoi mnie to, że wystarczy, że leciutko odkręce (2-3 obroty) i lecą kule powietrza i potem przy zaciąganiu jakby lepszy smak. Tak jakby kulał ten transport.
Ładujesz sporo waty równo do tej pierwszej granicy (gdzie szerszy kanał przechodzi w cieńszy)? Czy taki ząbek waty do tego miejsca? Czy do samego dna?