Wpis z mikrobloga

@Topgun Trafil mi sie rozowy jakiego chcialoby wiekszosc z wykopkow. Ladna, inteligentna a do tego domownik ktory spedza czas na graniu w gry.

Ciezko mi teraz wyjsc do kogos.. bo za 1,5 miecha wyjezdzam do uk. Nie rozwazne jest teraz sie wiazac z kims.
@b0dzi0: ja już 9 niebawem, ale też mnie złapie czasami znikąd. pewnie przez świadomość własnego wpływu na taki obrót spraw. będziesz musiał pewnego dnia to wszystko puścić, bo przeszłość cię #!$%@?. zrób coś dla siebie, bądź dużym chłopcem, wszystko się ułoży :*


PS
nawet rysopis paska się zgadza z (już nie) moim :p
@b0dzi0: Każdy tak mówi " mój różowy to był super" I co z tego?! Moja też grała. BA! Dla mnie cała trylogię Mass Effecta przeszła i Battlestar Galactice obejrzała bo wiedziała jak wielkim jestem fanem. I co z tego?! A no gówno kolego. Kobieta jak jest zakochana to potrafi zrobić dla swojego faceta wszystko. Później jak się jej "odwidzi" to nawet na Ciebie nie spojrzy. #awalt

Tak jak to wyżej Mirek
@orcen92: Stwórz okazję. Napisz do starych, zapomnianych znajomych. Odnów kontakty. Wyjdź gdzieś z ludźmi z pracy/szkoły, a jak nie jesteś z nimi w tak dobrych relacjach to popraw te relacje. Jesteś mężczyzną ( zakładam) więc nie spodziewaj się, że ktoś Cię będzie za rączkę trzymać.