Wpis z mikrobloga

Mircy trzymajcie mnie bo mi zaraz rak wystrzeli jak obcy na nostromo!

Linki do postów na r/relationships

Podstawowy angielski wymagany

Oryginał
Update 1
Update 2

A dla tych co nie mogą przygotowałem małe streszczenie po polsku






tl/dr

Zgwałcona dziewczyna po pół roku olewania swojego chłopaka idzie się ruchać z kolegą z pracy. Chłopak się o tym dowiaduje, wybacza ale w końcu nie wytrzymuje faktu jego jednorożec ruchał się z innymi a jego nawet pocałować nie chce. Żali się na reddicie. Dziewczyna to widzi. W 1 dzień zmienia się o 180 stopni i teraz jest kochającą i troskliwą księżniczką. Niebieski decyduje się z nią zostać i za kilka lat chce brać ślub.

  • 45
@wuwunio94: @ahaw: Jest Mirek i jest Mirkówna. Mirkówna zostaje zgwałcona. Przez pół roku, ledwo co się oddzywa, widzi z Mirkiem. Nie chce słyszeć, że tamten ją kocha. Nie chce go dotykać, nic. Potem okazuje się, że w tym czasie sexiła się z innym. Mirek jest załamany ale wybacza. Mija kolejne pół roku ( w sumie rok od gwałtu) Mirek nie wytrzymuje, że z innym mogła się sexić a jego dotknąć
@worldmaster: Generalnie wspołczują i delikatnie stoją za decyzją iż rozstanie to najlepsze wyjście. Pod ostatnim wpisem radzą zastanowić się jeszcze raz. Hejtu nie ma ale są komentarze w stylu " coś czuję, że niedługo będzie jeszcze jeden update"( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Topgun: Dobry materiał na odcinek Trudnych spraw, może nawet jakiś wieloodcinkowy wątek.

Ja #!$%@?, jak można być tak przegranym typem, po punkcie 17 cała akcja powinna się skończyć.
@komplik: Dlatego napisałem, że bardziej update 2.5 niż 3. Ale na końcu jest informacja, że ma z laską iść do terapautki i ma mu ona więcej opowiedzieć o tej zdradzie więc temat dalej otwarty.
@Topgun: rozumiem pomóc po gwałcie, rozumiem że kobieta może być rozbita psychicznie, ale na jakim poziomie trzeba mieć zaufanie do partnera żeby go tak olewać i to przez w #!$%@? długi czas? wg. mnie źle ziomek postąpił, ale to jego wybór i szanuję
@komplik: Po prostu przed wysłaniem skasował się nick @Topgun bo początek to było za dużo bóldupienia.

@Topgun: Podejrzewam, że to podobny typ osób, co ucieka zawsze do mamusi.

@mrknife: Nie chodzi tylko o olewanie, bo to wyższa szkoła jazdy. 2 lata to duży staż i jak ktoś nie potrafi przejść z partnerem przez jakikolwiek problem, to zwyczajnie ten związek nie ma sensu.
@Topgun: Kurde, nie wiem czy mam Ci dziękować za dostarczoną gówno burze ( hejty na redditcie ), czy mam ci wysłać rachunek za onkologię... Tak czy inaczej dobry materiał
ja bym stawial na to, ze zadnego gwaltu tam nie bylo, tylko sie puscila i potrzebowala wymowki.


@Dakkar: Wyjaśnione jest, że koleś który to zrobił dostał 20 lat, szybka sprawa bo się przyznał. Ona leżała w szpitalu. W trakcie gwałtu straszył ją nożem.(tak przynajmniej napisał OP)
szmieszne, czytam te wasze komentarze i widze samych ludzi ktorzy nigdy nie byli w powaznym zwiazku, jak oto bohater w danej histori (jeszcze wogole nie mowiac o samej sytuacji). Prawda jego dziewczyna "wyruchala" go kiedy ona go odrzucala a ona zrobila szybki numerek z kolega pracy. Pewnie gdyby nie ten gwalt, a jednak dziewczyna by zrobila szybki numerek, gosciu by pewnie bez zastonowienie by ja rzucil. No ale coz, gwalt i ten
I tez dla mnie takie wielkie wtf, z dnia na dzien. Dziewczyna, i siostry ogarniaja ze nie tylko ona jest tutaj poszkodwana przez ten wypadek ale tez on. Dopiero po przeczytaniu tego reddita ogarneli jaka jest naprawde jego sytuacja. Jak dla mnie to nadal takie wtf, z dnia na dzien 180 stopni i wszystko do normalnosci. I juz znowu gadajo sobie o malzenstwie. Ale #!$%@? wie jaki ma charaket ta dziewczyna. Nie
I ostatnia sprawa to chyba ten kolega pracownik. Jedyny #wygryw w tej calej aferze. Zamoczyl w swojej nowe kolezance w pracy. On pewnie nic nie wiedzial ze ona byla ofiara gwaltu i ze miala chlopaka, bo gdyby wiedzial to by raczej nie zamoczyl ( no chyba ze byl #!$%@? i stuleja, to by pewnie jeszcze tak). I po szybkim numerku nagle kolezanka z pracy juz tutaj nie pracuje. No i jak tutaj
@Topgun: Po wszystkim mógłby w sumie puknąć jakąś randomową laskę po czym spokojnie opowiedzieć jej o tym, uzasadniając, że teraz on musiał podreperować swoją seksualność.

Sytuacja wygląda tak, jakby terapeutka i rodzina uznała, że trzeba zrobić absolutnie wszystko, by ten gwałt jak najbardziej się odcisnął na psychice tej biednej dziewczyny i skutki były odczuwane jak najdłużej.