Wpis z mikrobloga

@Sheppard25: 23 lata za późno? xD
Chłopie, po pierwsze źle na to patrzysz. Powiedz mi w takim razie, z jaką dziewczyną umówiłbyś się najchętniej? z grubą bertą, owłosioną anorektyczką? Czy może ładną, zadbaną laseczką? Kobiety też na to patrzą, a nawet przede wszysktim na to, bo pierwszym spojrzeniem nie prześwietla twojej duszy jak shang tsung z mortal kombat tylko patrzy na Ciebie. Czy jesteś ogolony (względnie masz zadbany i przycięty
  • Odpowiedz
@dziobnij: @Sheppard25: ja #!$%@?ę ludzie, żeby mieć dziewczynę wystarczy TYLKO BYĆ NORMALNYM, możecie być suchoklatesami, grubaskami, mieć brzydkie mordy, ale jak jesteście normalni, nie używacie przy nich wykopowych tekstów w stylu "prychłem", jesteście schludni, potraficie pogadać i pożartować to już można mieć laskę, oczywiście ze swojej ligi - jak facet 4/10 szuka dupeczki 8/10 to chyba sam widzi że coś jest nie halo. No, ale przecież "nie będę
  • Odpowiedz
jak facet 4/10 szuka dupeczki 8/10 to chyba sam widzi że coś jest nie halo


@Bambro: Jaka selekcja, tak lekko faszystowsko to zabrzmiało. na prawdę uważasz że jeżeli jesteśmy 4/10 to nie możemy celować w 8/10?

potraficie pogadać i pożartować


No właśnie nie potrafimy, helloł !?
  • Odpowiedz
@Sercio:

Rób coś z tym.


a po co, parę minut euforii nie sprawią że będę szczęśliwy ;p

Nabierzesz pewności siebie. Serio. Założę się, że jesteś ciotą. Bez urazy cumplu. Zawsze mnie bawią tacy faceci, prawiczki w wieku >25 lat. Jak spojrzy na nich kobieta, to się wstydzą i wzrok w drugą stronę, albo nieudolnie próbują podrywać, chociaż czuć od nich, że myślą tylko o tym, żeby nie być prawiczkiem. Moze
  • Odpowiedz
@Cigarette-Smoking-Man: Dlaczego? Różowe maja wypracowane fajne wzory wsrod cumpli, którzy sa pewni siebie i z którymi spędzają czas. To pomocne dla innych przecież. Skoro można wykorzystać czyjes dobre sposoby, to dlaczego tego nie robic?
Mowie o podrywaniu,nie o rozmowie.

to pisze dziewczyna?

Nie bardzo rozumiem co w tym zlego. On nigdy nie wyrwie dziewczyny, bo nie nabierze pewności siebie. To mu pomoże. I nie powiesz mi ,ze tak nie jest.
  • Odpowiedz