Wpis z mikrobloga

@Obserwator_z_ramienia_ONZ: i co, ma do konca zycia na dziwki chodzic? To juz lepiej byc prawiczkiem. U mnie 23 level, 7 do maga, raczej nie bedzie problemu z wbiciem

@dziobnij: Trzymaj sie cumplu, pewnie jestes duzo bardziej wartosciowym facetem niz te wszystkie ciacha, na widok ktorych laski maja powodz stulecia w majtkach. Jak jestes z #krakow to wbijaj na PW, skoczymy na piwo :)
  • Odpowiedz
  • 3
@Sercio: Rób coś z tym. Ja uważałem, że mam czas, że samo się stanie z czasem i zobacz do czego mnie to doprowadziło. Kobiety w moim wieku oczekują doświadczenia, obycia. Wyczuwają we mnie przegrywa i uciekają.
  • Odpowiedz
@Sercio: Tylko nie wierz stary w teksty typu "wyjdz do ludzi". Wiekszosc (90%?) par to ludzie ze studiow, szkoly, podworka wiec raczej tam szukaj. Jak tak jak ja nic nie znajdziesz to instaluj WoWa i ciesz sie zyciem....

  • Odpowiedz
@Sheppard25: ależ ja mam przyjaciół, przyjaciółki, innych znajomych, wychodzimy razem jak mamy czas, jedziemy gdzieś, praktycznie większość zaliczyła sobie a mnie absolutnie nie ciągnie do tego na tym etapie i wątpię by kiedykolwiek ciągnęło, jak się stanie to się stanie
  • Odpowiedz
@Sercio: a no to spoko, w Twoim wieku tez mialem wywalone ale nagle zorientowalem sie ze jakos tak dziwnie samemu i smutno, czegos brakuje (raczej kogos) a teraz juz jest za pozno. Do dzis brzydzi mnie sam stosunek mimo ze nie jestem aseksualny. Na Twoim miejscu mimo wszystko cos bym probowal bo potem jest co raz ciezej, na rynku zostaja same uzywki
  • Odpowiedz