Wpis z mikrobloga

@dziobnij: bo po prostu nie sa swiadome tego ze tak na prawde nic nie mozemy zrobic. To troche tak jakby miec pretensje do niewidomego ze jest niewidomy. Tak nas natura stworzyla, zamiast patrze. jak na dziwaka powinny sie zlitowac. ;>

@Ghost2: pewnie niejeden
  • Odpowiedz
@dziobnij: Jak będziesz się na tym skupiał, to będzie Ci to zatruwało życie.
A jak już zaruchasz, to zrozumiesz, że wiele hałasu o nic i będziesz się śmiał z siebie, że uważałeś to za tak istotne.
Ale próbuj. Bo bądź, co bądź, to jedna z lepszych przyjemności w życiu, choć niezwykle w męskich umysłach przereklamowana.
  • Odpowiedz
@Sheppard25: @Sercio: @kobaltowy_roman:
@dziobnij wszystkiego najlepszego cumplu.

Wracając do tematu... Co to #!$%@? za festiwal #!$%@?? Co wyście jeden z drugim zrobili, żeby wyrwać jakąś laskę? odpowiedzcie mi proszę, bo nie wiem: co wam przeszkadza w tym, żeby poprzebywać z różowymi i w jakiś sposób stać się dla którejś z nich atrakcyjnym osobnikiem? Zapuszczony bancek? Suchoklata? Brak pewności siebie? Próbowaliście coś z tym robić? Przecież od siedzenia na wykopie
  • Odpowiedz
@sambarumba: Masz rację z tą gadką motywacyjną do stulejarzy ale sam utożsamiasz wygryw i piękne życie z "wyrwaniem jakiejś laski" i tu koło się zamyka- jesteście na tym samym poziomie #!$%@? tylko oni otwarcie się do tego przyznają
  • Odpowiedz
Suchoklata, Brak pewności siebie


Rozumiem pewność siebie i zajebistą sylwetkę Alvaro można kupić na allegro?

Gurwa mirasy, 26 lvl here. życie jest piękne


@sambarumba: dzięki za słowa pocieszenia

@weco: > jesteście na tym samym poziomie #!$%@? tylko oni otwarcie się do tego przyznają

dokładnie tak, my nie chcemy się zmieniać tylko dlatego żeby podobać się innym, mamy być sobą nie?
  • Odpowiedz
@Sheppard25: @weco: nie utożsamiam wygrywu i pięknego życia z wyrwaniem laski. Czytaj jeszcze raz co napisałem. Chodzi o to, że OPowi po prostu przeszkadza tfwnogf. Jeśli by nie przeszkadzało, to wpis tak mógłby wyglądać (hipotetyczny wpis nie powstałby w sytuacji kiedy OP miałby dziewczynę, ale w sytuacji, kiedy OP nie miałby jej ale by mu to nie przeszkadzało).
Co do sylwetki, to #!$%@? można ją wyrobić, co do pewności siebie,
  • Odpowiedz
@Sheppard25: no to myślisz, że suchoklaty się nie da zmienić na zdrową sylwetkę? Pewnie, że się da, tylko to wymaga pracy. Miałem kumpla, który w liceum był #!$%@?ą i suchoklatesem jakich mało, na studiach zaraziłem (albo sam się zaraził) siłownią i gościu ma teraz mega pewność siebie i zdrowy wygląd. Naprawdę się da.
  • Odpowiedz
@sambarumba: może i się da ale dla mnie jest już za późno, jestem za stary, najlepsze lata mam za sobą, głupie pindy nie doceniły tego kim jestem. Jak mam potem być z dziewczyną i żyć ze świadomością, że jest ze mną tylko dla tego że mam zajebistą klatę to #!$%@?ę takie życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz