Wpis z mikrobloga

W kółkach oznaczone są miejsca na nasze obozowiska MAPA Na niebiesko zaznaczyłem bardziej prawdopodobną połać ziemi. Jutro jak mirki dojadą wieczorem umieszczę dokładne info gdzie.
To po pierwsze. Po drugie. Mój nr tel to 573 251 253 także możecie wysyłać smsy z nickami czy pisać w prywatnych numery.
Kolejna sprawa. Przydały by się takie rzeczy jak:
- sznurek tak z 3 m minimum (na ewentualnie mokre ubrania)
- worki na śmieci
- głośniczki
Sam mam plan być koło 14/15 w płocku i o tej godziny będę ogarniał bardziej. Pewno koło 19 już nie za bardzo także 4h macie żeby się ogarnąć.

Muzyka.
Vaghe Stelle - Ciclo 5 (original mix)
spam lista:
@Rapidos @alehandra @BelleDeJour @kwiatencja @deertec @UowcaTroli @czerkies @qwe1337 @tihooiuu @cemezio @Sargon_Ankro @mirk @KartaSieciowa @bzyqster @sik0r @plazma @wuwa @pine @Tensa @wyemancypowany_kojot @RomeYY @#!$%@? @kwiatencja @lujOGLUSZACZ @Sargon_Ankro @Cummykaze @clickPLUS @WolnyTybet @Zjem_Ci_Maslo @jestemporem @m6ow

#mirkoelektronika #plock #audioriver #audioriver2015 #idm
norivtoset - W kółkach oznaczone są miejsca na nasze obozowiska MAPA Na niebiesko zaz...
  • 24
  • Odpowiedz
@RomeYY: Dlatego nie jeżdżę dupowozem, tylko zwykłym podrzędnym wozidłem miejskim. 2 lata temu mi go przerysowali na Audioriver (a konkretnie jakaś naćpana cizia z Płocka w aucie, które zostawiło na moim sporo szpachli), ale przynajmniej nie wyrywałem sobie włosów z głowy z tego powodu. Do niskich się nie zaliczam i młodym szczylem nie jestem, więc zazwyczaj mnie nikt nie zaczepia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Tytys_Bomba: za późno napisałeś. Juz dogadalem się z jakimś typem na blabla. Możemy ewentualnie razem wrócić w niedziele, potrzebuje 2 miejsc.
  • Odpowiedz