Wpis z mikrobloga

W kółkach oznaczone są miejsca na nasze obozowiska MAPA Na niebiesko zaznaczyłem bardziej prawdopodobną połać ziemi. Jutro jak mirki dojadą wieczorem umieszczę dokładne info gdzie.
To po pierwsze. Po drugie. Mój nr tel to 573 251 253 także możecie wysyłać smsy z nickami czy pisać w prywatnych numery.
Kolejna sprawa. Przydały by się takie rzeczy jak:
- sznurek tak z 3 m minimum (na ewentualnie mokre ubrania)
- worki na śmieci
- głośniczki
Sam mam plan być koło 14/15 w płocku i o tej godziny będę ogarniał bardziej. Pewno koło 19 już nie za bardzo także 4h macie żeby się ogarnąć.

Muzyka.
Vaghe Stelle - Ciclo 5 (original mix)
spam lista:
@Rapidos @alehandra @BelleDeJour @kwiatencja @deertec @UowcaTroli @czerkies @qwe1337 @tihooiuu @cemezio @Sargon_Ankro @mirk @KartaSieciowa @bzyqster @sik0r @plazma @wuwa @pine @Tensa @wyemancypowany_kojot @RomeYY @#!$%@? @kwiatencja @lujOGLUSZACZ @Sargon_Ankro @Cummykaze @clickPLUS @WolnyTybet @Zjem_Ci_Maslo @jestemporem @m6ow

#mirkoelektronika #plock #audioriver #audioriver2015 #idm
norivtoset - W kółkach oznaczone są miejsca na nasze obozowiska MAPA Na niebiesko zaz...
  • 24
@norivtoset Ja będę w Płocku ze swoją ekipką ok. 20.30 we czwartek, także możemy zająć już jakieś dogodne miejsca, albo pomóc w ogarnianiu ;) Mam też taki przenośny, mały głośniczek.
@norivtoset: W przypadku czerwonej polecałbym bardziej się odsunąć od tego zagajnika, bo tam będzie od uja komarów. Do niebieskiej z auta będę miał sporo drogi i to poprzez teren festiwalu (nie przejdzie niesienie alko), ale pewnie podejdę tak czy siak.

nie boicie sie kiboli plocka? :D

@RomeYY: Ty się wszystkich tak boisz? Już któryś raz o kibolach piszesz. Nigdy tam kibola nie widziałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°