Wpis z mikrobloga

POLSKI EMIGRANT Z WIELKIEJ BRYTANII DOMAGA SIĘ ZAMKNIĘCIA GRANIC DLA POLSKICH EMIGRANTÓW

Zajadając się polskim chlebem i kiełbasą kupioną od Polaka w polskim sklepie, Artur Iwański twierdzi, że robi się „dość ciasno” i Wielka Brytania powinna już dawno zabronić jego rodakom pracować na Wyspach.
„Polacy kradną nam miejsca pracy, niech Cameron coś z tym zrobi. Albo Tusk. Albo ktokolwiek, nie wiem, nie głosowałem, ale mi źle i narzekam.” - mówi w nerwach 33-letni emigrant.

Z doniesień wynika, że Artur czuję się wielkim patriotą i wyłącznie z szacunku do Polski przez ponad 7 lat pobytu w Anglii ciągle nie nauczył się języka angielskiego.

"Ja bym nawet wysłał większą połowę Polaczków do domu, to niepatriotyczne pracować na obcą gospodarkę." - twierdzi Iwański.

Zachęcam do wejścia na stronę i zobaczenia co ludzie to skomentowali, bo ja nawet nie! SUPER Informer

#superinformer #emigracja #heheszki #pasta #anglia
Pobierz
źródło: comment_QB2s16IebXLklmWcH0DveajVFZzEoqRg.jpg
  • 15
"Ja bym nawet wysłał większą połowę Polaczków do domu, to niepatriotyczne pracować na obcą gospodarkę." - twierdzi Iwański.


@SuperInformer: ten Iwański na matematyce nie uważał, połowy są równe :) z języków też mu nie idzie skoro eng ni w ząb