Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu przeprowadzam #eksperymentspoleczny i chodzę po mieście z bananem na ryju i uśmiecham się do wszystkich obcych spotykanych ludzi. No i tak, na 10 osób które złapie spojrzenie:
3 uciekają wzrokiem gdzieś po bokach
3 spuszczają oczy i gapię się na swoje stopy
2 robią minę jakby chciały mi #!$%@?ć
1 marszczy brwi jakby bardzo intensywnie się zastanawiała czy się nie znamy
i 1 (jedna) po prostu odwzajemnia uśmiech.
To społeczeństwo jest #!$%@?, nie da się go naprawić.
Panie, musisz zesłać kolejny potop ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#nofuture #niemanadziei #dekadencjamotzno
Slowbro - Od jakiegoś czasu przeprowadzam #eksperymentspoleczny i chodzę po mieście z...

źródło: comment_ONQMafNdKlXuv33YxuYhPSODOiObi9Yc.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Slowbro: podziekuj komunie i czynnikom z tym zwiazanym czyli sprzedajny rzad ktory promuje posrane wartosci w telewizji i zbija fortune na sprawianiu ze ludzie narzekaja. Podziekuj okupacjom i innym takim. To wszystko ma wplyw.
  • Odpowiedz
@Slowbro:
W NORMALNYM CYWILIZOWANYM KRAJU JAK SIĘ POPATRZYSZ NA KOGOŚ I BĘDZIESZ SIĘ NA NIEGO TAK DŁUGO PATRZYŁ AŻ ON ZAUWAŻY ŻE SIĘ NA NIEGO PATRZYSZ, TO ALBO SIĘ DO CIEBIE TEN CZŁOWIEK UŚMIECHNIE, ALBO PODEJDZIE UŚMIECHNIĘTY I SIĘ SPYTA" CZY MY SIĘ PRZYPADKIEM NIE ZNAMY".

A W POLSCE, JA #!$%@?, W POLSCE JAK W LESIE #!$%@?, NIE W POLSCE JAK W CHLEWIE OBSRANYM GÓWNEM #!$%@?. SPOJRZYSZ SIĘ NA POLAKA ROBAKA
  • Odpowiedz
@biczek: JEŚLI DOSTATECZNIE DŁUGO BĘDZIESZ PACZAŁ W OTCHŁAŃ TO ODCHŁAŃ ZACZNIE SIĘ PACZEĆ W CIEBIE

@spatsi: O Boziu, pani Kaczmarczak, czy to Pani?!?!?! Już poprawiłem, obiecuję, że już nie będę takich baboli robił :cccc
  • Odpowiedz
@Slowbro: Kiedyś siedziałem na ławce nad miejskim zalewem z uśmiechem na gębie. Ludzie omijali mnie szerokim łukiem, jakbym był trędowaty i patrzyli na mnie jak na wariata. Wszyscy byli jacyś tacy spięci i nawet na spacerze nie potrafili wyluzować tylko cały czas w pośpiechu.
  • Odpowiedz
@Slowbro: Nie zgadzam się z Tobą. Ten eksperyment prowadzę już gdzieś z pół roku tylko dodaję jeszczę oprócz tego "miłego dnia" i tylu ludzi odwzajemniało uśmiech i z miejsca poprawiał im się humor, że jestem w szoku. Tylko trzeba zrobić selekcję, bo Seba z Matim może opatrznie zrozumieć Twoje intencje i będzie spruta ale ogólnie jest okej. ALE WIESZ TO U MNIE W WARSZAWIE. TU JEST INACZEJ. TRAWA ZIELENIEJSZA ( ͡
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Misaki: Jakie dłużej? Ja tą ulicą IDE I mówię o ludziach których mijam, bo też idą z naprzeciwka :x

@Old_Postman: Dlatego na trzeźwo uśmiecham się z zamkniętymi ustami ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Slowbro: może zachowują sie w ten sposob bo ty zachowujesz sie dziwacznie. Trudno stwierdzić jak wyglada Twoj banan na twarzy. Oczywistym jest, ze jeśli spotkalabym sie z kimś wzrokiem i ten ktoś uśmiechnąłby sie miło to odpowiedzialbym tym samym, ale ja ktoś miałby przyklejony przerażający uśmiech i czekał na moja reakcje to pewnie tez bym zmarszczyla brwi i odwróciła sie w druga strone.
  • Odpowiedz