Wpis z mikrobloga

Jadę właśnie tlk i do przedziału dosiadly się 4 przyjaciółeczki xD ale wesoło obrabiają dupska wszystkim znajomym, gęba im się nie zamyka. IMPREZY, CHLOPAKI I INNE TAKIE TAKIE #pdk jedna brzydsza od drugiej xD Teraz 2 poszly do kibla to te co zostały obgadują tamte xD #kisne #logikarozowychpaskow długo nie wracają więc pewnie nie są dłużne.

Obok mnie siedzi facet ok. 35 lat. Widzę że dostaje na łeb i czyta 10 raz stary przegląd sportowy. Zlitowalem się i dałem mu do poczytania "szamo" stanowskiego. Zrobiłem dobry uczynek i czuje dobrze człowiek. Dobrawa udaje ze śpi xD to będzie dobra podruż. Elo mireczki
  • 30
@smieszko_pierwszy: Rękami i nogami bronię się przed jazda pociągiem. Głównie dlatego, że towarzystwo współpasażerów doprowadza mnie do szału. Pół biedy jak się zajmują sobą, gorzej gdy próbują do mnie zagadywać. Nie obchodzi mnie gdzie kto jedzie, ile ma dzieci, gdzie pracuje. Nie mam ochoty o tym rozmawiać a już słuchać monologów jakiegoś Janusza o jego pracy, wakacjach czy czym tam jeszcze już w ogóle