Wpis z mikrobloga

@kapayapaan: o BFF można mówić wiele, zasłaniać się, że to groteska, parodia disco polo i ich muzyka dzięki temu odnosi sukces. A prawda jest taka, że ich kawałki lirycznie są po prostu bezbłędne, a muzycznie naprawdę dobrze skomponowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@krejdd: Ja do Figotów nic nie mam, bo łapię o co im chodzi (zresztą znam doskonale stare produkcje, jak ten duet nawet w planach nie był) i jestem w stanie dużo wrzucić, że z tego popka mają po cichu i prywatnie dużo śmiechu, a skoro można jeszcze zrobić kasę - też bym robił. We mnie obrzydzenie i zażenowanie wzbudza ten popek. W żaden sposób nie mogę spojrzeć na tę muzykę
  • Odpowiedz
@kapayapaan: Hmm co do Popka to i tak i nie(w sensie twojej racji) Dużo ludzi tego słucha w stanie upojenia "ala" na weselu "majteczki w kropeczki" itp.
Ale to trzeba odróżnić. Mirków którzy mają swój światopogląd i lubią pewne "odchyły" bo to daje im luz i ich wycisza trzeba szanować. Póki czegoś nie propagują na serio lub z innym zamiarem to jest do zaakceptowania.
  • Odpowiedz
@kapayapaan: zgadza się. BFF tworzyli dla żartu, ale zrobili dobrą muzykę i naprawdę dobre lirycznie kawałki z przemyślaną treścią.

Nie orientuję się w scenie polskiego hip hopu, ale z moich krótkich obserwacji wynika, że Gang Albanii zaatakował scenę z innej strony. Raz na jakiś czas ktoś tak robi i hype leci sam. Mają kawałki bardzo energiczne, mocno też emanują pozytywnymi wibracjami w swoim przekazie. Gang Albanii nie śpiewa o tym,
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Hapsik: ja też chodzę teraz wcześniej spać ale jak w dzień zobaczyłem zapowiedź to specjalnie poczekałem aż Popuś wrzuci wideo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kapayapaan:

Rusza mnie natomiast fakt, że on nie ma poza tym nic do zaoferowania. Ani śmiesznie, ani pastisz, ani poważnie, ani ciekawie, ani wpadająco w ucho - w sumie nic, cokolwiek bym nie dopisał, nie ma nic, a talentu przede wszystkim. I jeśli on może, to i menel bez zahamowań może zrobić taką karierę.


Zapraszam do pracy, mogę Ci polecić fajne studia, wynajmij, opłać sesje, muzyków, masteringi, nagraj coś "wartościowego"
  • Odpowiedz