Wpis z mikrobloga

@CzapkaG: @atoic: problem w tym, że te które sprawdzałem (wyglądające sensownie jak prawdziwe aplikacje, a nie jak telegazeta) nie udostępniają opcji jazdy na dwóch różnych paliwach. Nie chce też instalować wszystkich po kolei i sprawdzać, bo telefon i tak średnio mi działa ( ͡° ʖ̯ ͡°) Liczyłem na to, że skorzystam z doświadczenia i ktoś coś poleci no ale jak widać pomyliłem chyba miejsce.
@kon-jakub: Jest to jakaś myśl, ale to dość nie wygodne, szczególnie, że chciałbym zatankować i uzupełnić dane w smartphonie zamiast spisywać gdzieś na bok i przepisywać w domu. Na telefonie niestety excel mi nie bangla :)
@ZaczynamOdNowa: A tak to korzystałem z Drivvo, bardzo ładny i przejrzysty interfejs, polecam (chociaż również bez możliwości jazdy na dwóch różnych paliwach). Dzięki, zaraz sprawdzę ceny i jak mi się spodoba to coś wysupłam :)
@ZaczynamOdNowa: Niestety, wersja pro nie ma opcji dwóch paliw.

How can I use Fuelio with bi-fuel vehicles (CNG, LPG)? What about fuel types?

I'm working on it. At the moment you can use second vehicle to track vehicle with gas fuel (eg. LPG). In the first one just > put to the log items with gasoline fillups. For the second one add only fillups with LPG. This is a temporary workaround
@h3lloya: Ja korzystam ze strony motostat.pl, mają również aplikację na androida ale w porównaniu do strony apka ma ograniczoną funkcjonalność. W mojej ocenie rewelacja gdyz możesz sobie dodać przypomnienia o przeglądzie, OC, wymianie oleju itp.