Wpis z mikrobloga

Kolega, z którym mieszkam, chce mnie zeswatać ze swoją koleżanką z pracy. W tym celu aranżowane są różne wydarzenia, w których bierzemy udział ja i ona. Do tej pory było to kilka imprez oraz jeden weekendowy wypad.

Problem tylko jest z tym, że z wyglądu ona mi się nie podoba za bardzo.

Jedna koleżanka powiedziała o niej, że ma ładne oczy, brwi, usta, zęby, ale jak się wszystko zbierze do kupy, to jednak to wszytko nie współgra.

Trzymając się dokładnie opisów z obrazka klasyfikacja atrakcyjności kobiet w skali od 1 do 10 miałaby ponad 6 pkt.

Has at least one nice body feature (nice ass, boobs, legs, etc.).
To się zgadza - ma fajne nogi i piersi. Ogólnie zgrabna jest.

Possibly 1-2 slightly exaggerated facial feature.
Z tym największy problem. Ma coś w twarzy, co powoduje, że mi się nie podoba.

Can have issues with dressing, but generally on the right track.
Jej to nie dotyczy, bo świetnie się ubiera.

Hygiene is ok.
Myślę, że u niej jest lepiej niż tylko ok.

Poza wyglądem jest to naprawdę bardzo fajna dziewczyna.

Czy trzydziestoletni #prawiczek ma prawo wybrzydzać?
#ktowybrzydzatennierucha

Oczekuję, że dziewczyna będzie idealna, choć sam jestem #suchoklates...

#tfwnogf
#rozowypasek #rozowepaski
#logikaniebieskichpaskow
#zwiazki ?
#gorzkiezale
  • 18
@30LP: Pytanie, czy cię pociąga? W sensie nie chodzi o twarz, ale ogólnie postać, sposób chodzenia, poruszania się, mimika, sposób w jaki odgarnia włosy czy pije wodę...i takie tam pierdoły.
Czasem ludzie są po prostu brzydcy, mówiąc brutalnie, ale mają w sobie coś co przyciąga i nie daje odejść.
@30LP: Nie ma być idealna. Ma tobie odpowiadać z wyglądu i charakteru. Jak coś cię odrzuca w wyglądzie to odpuść i szukaj dalej.

@30LP: Może spróbuj jednak? Często jest tak, że gdy jesteśmy od razu na nie to dostrzegamy więcej niedoskonałości niż zalet, działa to zresztą również w drugą stronę. Niewykluczone, że mogłaby Ci się spodobać po jakimś czasie.

No i będąc 30-letnim prawiczkiem i suchoklatesem nie powinieneś wybrzydzać. Już czas.
@30LP: a ja bym odpuscil. Pokaz ze potrafisz walczyc do konca, chocbys mial umrzec w samotnosci. Pokaz ze jestes lepszy od tych wszystkich ludzi, ktorzy w wieku 16 lat ruchali byle co ;> To Ty jestes zwyciezcom!
@30LP: a co Ci po ładnym pudełku skoro będzie puste?

Ok, zgadzam się wygląd ma znaczenie, świetnie by było żeby każda kobieta była ideałem piękna a facet przystojniakiem z komedii romantycznych ale w rzeczywistość tak nie jest. Na początku odgrywa on znaczącą rolę ale pora się chyba zastanowić czy powinien tę najważniejszą? Daj może dziewczynie szansę, może nie jest 10/10 z wyglądu ale 10/10 z charakteru, może świetnie gotuje albo jest
@30LP: Zgadzam się z @puzderko. Jeśli mógłbym coś doradzić, to proszę, nie przekreślaj drugiego człowieka. Sam byłem w podobnej sytuacji, najpierw byłem bardzo sceptycznie nastawiony do osoby (bo coś), a potem z upływem czasu, kiedy się do niej przekonałem ze względu na dodatkowe, pozytywne cechy, to już było za późno.

Jednak niezależnie od sytuacji pamiętaj, że jesteś wolny i nie musisz się wiązać pod jakąkolwiek presją. Być może tym razem
@dziekuje @dobrazonax @6901f5c3a4d7ef4be7f35d25feddfbca @bihu @Klinghoffer @beta_x @oxygen88 @zyliard @Sheppard25 @brunetroll089 @puzderko @TypNiepokorny @xhxhx

Może jest to trochę niepoważne, że pytam o takie sprawy na mirko, ale już trudno...

OK. Powiedzmy, że mnie przekonaliście. Brzydka nie jest - po prostu nie podoba mi się za bardzo. Jak już pisałem - poza wyglądem jest OK.

Kiedyś na jakimś forum założyłem temat dotyczący mojego prawictwa i ludzie pisali, żebym to zrobił z pierwszą dziewczyną, która
@30LP: > po prostu nie podoba mi się za bardzo
No wiesz, koleżanek raczej nigdy za wiele. Przecież to nie musi być od razu twoja dziewczyna. Niech ci się podoba i fizycznie i charakterologicznie. A tak możesz mieć fajną znajomą.

w jakiejś rozmowie już wyszło, że nie miałem nigdy dziewczyny


Nie znam się na takich relacjach, bo jestem tfwnogf od urodzenia, ale wydaje mi się, że chyba nie powinno się od
@30LP: Spokojnie, jeżeli się nie uda - trudno. Tego kwiatu pół światu. Mało to dziewczyn masz? Jeżeli nie z tą, to z inną. Możesz (w swoim mózgu) nadać jej łatkę kolegi i ten zestaw zachowań stosować wobec niej. Możesz także pogadać z kolesiem, może powie o niej coś, że będziesz miał jakiś punkt zaczepienia.