Wpis z mikrobloga

Ej, kumple. 20 lat w Łodzi mieszkam i nigdy nie byłem w Centralu xD To jest ścisłe centrum w #lodz a ja nigdy tam do środka nie wszedłem. Co tam jest w środku? Teleport do Zgierza?
  • 69
  • Odpowiedz
  • 0
@Keygan: Jak sie uprzesz to na dlugiej tez sa lokale. Ja nie bronie Zgierza, bo moglby wygladac lepiej jak np. Plock ale Lodz jako 3 najwieksze miasto w Polsce to katastrofa. Nic sie tam nie dzieje i poza Piotrkowska i Manufaktura niczego tam nie ma. Bez porownania do takiego np. Wroclawia.
  • Odpowiedz
  • 0
@imper69: I? Pomnik mialby mnie przekonac zeby pojechac do Lodzi, a moze mural? W tym miescie przede wszystkim nic sie nie dzieje. Pojedz do Wroclawia i zobacz jak powinno wygladac prawdziwe miasto. Nawet o 5 rano jest tam pelno ludzi na ulicach
  • Odpowiedz
@Dakkar: nie oceniaj wszystkich przez pryzmat własnej osoby. Każdy szuka innych wrażeń i niekoniecznie dla każdego najważniejsze będą imprezy do 5 rano :)
  • Odpowiedz
  • 1
@imper69: we Wro znajdziesz wszystko, od ladnych romantycznych zakatkow, po kluby i imprezy do 5 rano. Duzo mlodych ludzi, duzo ciekawych akcji. A w Lodzi? W lodzi mozesz co najwyzej spotkac dresa na Pomorskiej, ktory zapyta czy masz jakis problem
  • Odpowiedz
W lodzi mozesz co najwyzej spotkac dresa na Pomorskiej, ktory zapyta czy masz jakis problem


@Dakkar: To co napisałeś potwierdza, że nie masz w ogóle pojęcia o tym co się dzieje w mieście.
  • Odpowiedz
@Dakkar: Powtórzę się , w dupie byleś gówno widziałeś. Jakbyś był choć raz w Łodzi to byś wiedział ile tu się dzieje. Nie będę się wysilał jakie imprezy i jakie lokale mamy.
  • Odpowiedz
Parki :
Łagiewniki - jest gdzie poszalec rowerem po lesie.
Arturówek - woda , las . Można sie na upartego wykąpać :)
Uroczysko na Retkini -koło lotniska - małe stawy , miejsce na grilla , spacery opalanie leżakowanie.
Helenów - czasem sa rózne imprezy i pokazy ( nie jestem na bieżąco )
Park zdrowie -piwko, spacery, woda ( basen fala jest obok )
s.....e - Parki :
Łagiewniki - jest gdzie poszalec rowerem po lesie.
Arturówek - wo...

źródło: comment_9hNbwPokkYSFjjJ5YQXD3fiDE0KqLZWb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kiszczak: Edynburg, Sheffield, Lyon, Kolonia, Noordwijk, Antwerpia, Barcelona, Florencja, Cagliari, Pawia, Rzym, Erfurt, Skiathos, Nessebar, Wieden, Berno, Lugano, Como, Praga, moge tak caly dzien wymieniac, male i duze miasta, a to zaledwie Europa. Naprawde chcesz w to grac i udowadniac mi, ze Polska ma jakikolwiek start ze swoimi biedamiastami?

BTW jak ja kocham ten potezny bol dupska wykopkow, jak tylko cos nie w smak napisze sie o Lodzi. xD Zaakceptujcie
  • Odpowiedz