Wpis z mikrobloga

Ej, kumple. 20 lat w Łodzi mieszkam i nigdy nie byłem w Centralu xD To jest ścisłe centrum w #lodz a ja nigdy tam do środka nie wszedłem. Co tam jest w środku? Teleport do Zgierza?
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@soft1house: nie napisałeś o tym, że las łagiewnicki to największy las w granicach miasta w Europie. Poza tym pominąłeś to co naprawdę najcenniejsze w Łodzi - nic nie wspominałeś o zabytkowych kamienicach i pałacach, część z nich ma zachowane wnętrza i te obiekty klasą równają się obiektom zagranicznym w takich miastach jak na przykład Wiedeń. Poza tym oczywiście niepowtarzalne układy fabryczne - od fabryk przez osiedla robotnicze aż po wybudowane
  • Odpowiedz
@soft1house: to akurat średnio mi się podoba, chociaż projekt jest interesujący. Widzę problem w momencie, gdy będzie ostre słońce - wszystkie te lustra odbijające światło mogą dać nieźle popalić. Niekórzy porównują to do ozdób z czasów komunistycznych, gdzie wykorzystywało się stłuczkę szklaną lub ceramikę (taki dom jest na przykład w centrum Warty, wyłożony talerzami).
  • Odpowiedz