Wpis z mikrobloga

Rozmowa z #rozowypasek

Wczoraj:
R(różowy pasek) wiesz umówiłam się z koleżanką jutro na 16:30, odbierzesz mnie po spotkaniu?
J (ja) ok

dzisiaj ok 17:30 telefon:
R co robisz?
J jem obiad
R a czyli jesz, myślałam, że wpadniesz do nas mąż koleżanki zaraz będzie, no ale Ty już jesz, a my w manekinie...
J miałaś dać znać po i miałem Cię odebrać
R no ale myślałam, że wpadniesz, mąż koleżanki zaraz będzie
J ale jeszcze coś robię i miałem przyjechać po
R dobra jak nie chcesz to w ogóle się nie ruszaj z domu i siedź, cześć
....

#logikarozowychpaskow
  • 17
@robert83: przyglądam sie od dawna takim historia z "rozowypasek" w roli głównej i zastanawiam gdzie wy znajdujecie takie dziewczyny ? Nigdy mi sie nie zdażyło walnąc focha od tak mam mnóstwo koleżanek i nigdy tez nie spotkałam sie z takim zachowaniem z ich strony. Albo wszystkie wasze rozpwepaski maja po 12 lat albo odkryliscie jakieś zagubione plemię rozowychpaskow .
@annielstwo: to chyba taki stan umysłu który się załącza przy odpowiednich warunkach;) to nie jest tak, że ma tak ciągle, albo często, akurat jej się przytrafiło i postanowiłem opisać mniej więcej nasze rozmowy:)
@nivixi: ja juz dawno nauczyłam sie ze fochem nic sie nie da ugrać a wręcz przeciwnie wraz z kolejnym facet glupieje nie wie co ma robic i działa to tylko na maja niekorzyść on sie tylko wkurza a i tak dalej nie wie o co chodzi wiec lepiej powiedzieć prosto z mostu i nie ma niedomówień. nigdy nie zrozumiem takich dziewczyn co myślą ze cos ugrają obrażając sie. Albo takich które
@annielstwo: tu chyba jest problem - kobieta sama musi to zauważyć u sama musi zacząć to zmieniać. Nad tym trzeba pracować mając taką kobietę. Ale wykopowi eksperci od uczuć zaraz napiszą żeby rzucić szmatę i znaleźć sobie jakaś normalną.
@xadereq: dokładnie w tym tkwi problem nikt nie jest doskonały i trzeba sie dotrzeć do siebie. Mój niebieski mega sie wkurza jak tylko lekko sie obrazę i juz tego nie robie bo był zawsze mega wkurzony i tłumaczył mi ze to co robie jest bez sensu i tylko podnosi mu ciśnienie i teraz juz nawet nie próbuje tak robic bo nie chce zeby sie denerwował bo wiem ze gdyby to było