Wpis z mikrobloga

Dobry ruch Rockets czy nie? Imo jeśli ogarną zachowanie Lawsona poza parkietem, to jest to ogromne wzmocnienie. Lawson jest dobry w ofensywie (być może nawet trochę niedoceniany) a Houston zwiększy swój potencjał ławki (bo pewnie tam zacznie sezon). A Rockets naprawdę mają fajny skład, na Wschodzie pewnie walczyliby w finale konferencji, a na Zachodzie nie będę zaskoczony, jak odpadną w pierwszej rundzie - w końcu na Zachodzie oprócz nich będą Warriors, Spurs,
@TureckiKebab: powinien trafić do Kings, najlepszy PG jakiego mogli ściągnąć, George Karl, problemy z głową. Cóż mieliby za dobry skład.

Że też musieli ściągnąć kasztana Rondo. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@TureckiKebab: @TureckiKebab: @john_wall: @appylan: Z innej troche beczułki nie jaram sie akurat nba, ale ciekawi mnie bardziej ich ogólny system werbowania. Chodzi mi o te picki, które mają kluby nie tylko nha ale rowniez nfl z którego jest niezłe show. czy macie może dobry film/artykuł jak to wygląda?

Jako laik wiem tylko że ich akademickiej ligi, brani są zawodnicy jakimś systemem.. jakim? i co sie dzieje np z
i co sie dzieje np z zawodnikami którzy kończą studia ? a nie sa brani przez nikogo ?


@KunioKun: jadą do Europy/Filipin/Chin/gdziekolwiek albo są werbowani do D-League (taka liga obok NBA, nie można powiedzieć że to druga liga bo nie ma rotacji drużyn :P) i tam sobie grają. Jeszcze mają szansę wejść do NBA dzięki występom w Lidze Letniej ale musieliby być w niej najlepsi. Wielu też po prostu kończy studia