Wpis z mikrobloga

@Hand_Solo: minimum 3000 zł?

@nobody_here: czego?

@dzieciol1992: jak Ty to robisz, że wystarczy Ci 1600 zł?

@Mimla: w jakiej walucie?

@Danjou: nie pytam nawet o walutę bo kwota jest przyzwoita sama w sobie, gratuluję zdobycia takich możliwości zarobkowych

@bledzioch: szkoda, że nasza średnia jest niższa od najniższej w wielu krajach EU (przy cenach równych a nawet w niektórych przypadkach wyższych)

@Deszczowy_Smok: trzymam kciuki w takim
@stfun84: Ja bym chciał zarabiać 40 000 zł/mc. Już wyjaśniam czemu: robili jakieś badania osób dużo zarabiających i pytali ich 'czy zgodzisz się popracować jeszcze odrobinkę więcej/ciężej za wyższe zarobki?' i gdzieś w okolicach 30-40k już prawie nikt nie chce zarabiać więcej. Wnioski mogą być 2: albo ci ludzie pracują już tak strasznie dużo że więcej nie dają rady, albo taka kasa wystarcza już im na naprawdę wszystko i wolą korzystać
@stfun84: jak pracowałem przez agencję tymczasowo rok temu to było to koło 50€ tygodniowo, ogólnie przy 12h dniu pracy przez 4 dni w tygodniu na rękę wychodziło ok. 250€. (już po odciągnięciu za mieszkanie). Nie było najgorzej jeśli wziąć pod uwagę, że nie było to aż tak męczące.

A i wtedy jeszcze miałem stawkę wiekową, więc zarabiałem mniej niż powinienem.
@stfun84: W PLN. Tak jak napisałeś - żeby wystarczyło na typowe, cykliczne wydatki plus trochę na przyjemności. Żeby móc finansować różne dodatkowe pomysły i plany typu certyfikaty, wyjazdy naukowe i kursy, pewnie ok. 4000 zł.

@wysuszony co robiłeś?