Wpis z mikrobloga

@grecki: niech będzie, że Strava jest najlepsza, na pewno pod względem społecznościowym i treningowym
chyba nie ma sobie równych, ale chciałem tylko dopisać co jeszcze ma konkurencja:

GPSIES.com
+rozbudowany tzn. bardziej dokładny edytor trasy, który działa zdecydowanie szybciej
+tworzenie trasy na podstawie innej trasy (template)
+dodawanie punktów tras (WAYPOINTS)
+obsługa wielu formatów GPX, KML etc.
+dokładny podgląd na mapie szlaków rowerowych, turystycznych i pieszych
-mapy GoogleMaps satelita,hybryda,teren,zwykła tylko w trybie edycji
@grecki: kwiatek też ma profil na endomondo i jest pokazana kadencja, tętno i tak dalej, lecz oczywiście jak ktoś ma premium. na stravie jest tak samo, akurat widzisz to wszystko bo masz premium, a osoba bez premki nie może tego zaobserwować w szczegółach wyścigu
@grecki: Nie dość, że się skompromitowałeś, bo ewidentnie widać, że jest to jedyna aplikacja jakiej używałeś i o innych nie masz pojęcia, to na dodatek mówisz, jakbyś chciał a nie mógł. Głośność ustawiłem na 150% a i tak słychać co drugie słowo.
dlaczego ja nic nie wiem, że rowerowyrównik ma założony klub na stravie!


@Adammik: #niemazaco ;)

akurat widzisz to wszystko bo masz premium, a osoba bez premki nie może tego zaobserwować w szczegółach wyścigu


@piteerowsky: @IreuN: Z tego co rozumiem to jedna osoba musi mieć premium - albo dodający albo oglądający. Może ktoś potwierdzić na jednym z moich treningów (mam premium) - powinna być dostępna pełna analiza.

niech będzie, że