Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirabelcy, kupilibyście zestaw używanych sztućców? Generalnie sprawa wygląda tak, że kupiliśmy sobie ekskluzywny zestaw sztućców Gerlacha, pełen połysk, piękne jak nie wiem, ale #!$%@? sprawują się w zmywarce, trzeba to po myciu wycierać, bo się zacieki porobio, #!$%@? muje dziki mąż. A jak się już zrobi zaciek i jakaś wżerka w metal, to dziadowsko wygląda i żona #!$%@? XD Tymczasem stare 30 letnie sztućce Gerlacha po babci (pojedyncze sztuki), mają zupełnie #!$%@? na zmywarkę, choć nie były wszak po nią projektowane i wyglądają nadal zajebiście, a wystarczy je wyjąć ze zmywarki i #!$%@?ć do szuflady - finito.

Generalnie brałbym taki zestaw za stówę, ale jakieś opory mam natury #!$%@? wie jakiej XD

#pytanie #oswiadczenie #sztucce #gerlach #rozowepaski #kuchnia #gotowanie #firstworldproblems #obrazekdlazwiekszeniaatencji
pogop - Mircy i Mirabelcy, kupilibyście zestaw używanych sztućców? Generalnie sprawa ...

źródło: comment_6cbv1ll31PrwjTEGNTRNafsJ8XmLLnvv.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pogop: Ja tam bym porządnie, najlepiej ze 4 razy zdezynfekował i chyba nie miał oporów. Ostatecznie, to jak idziesz do knajpy czy restauracji, to nie bierzesz swoich sztućców, tylko dostajesz "po kimś"...
  • Odpowiedz