Wpis z mikrobloga

Zostałem dzisiaj nazwany dziwkarzem, bo bzykam się z trzema dziewczynami jednocześnie.
Powtarzam, BZYKAM SIĘ. To jest niezobowiązujący s--s, ja nikomu nic nie obiecywałem ani dosłownie ani w podtekstach. Ot, spędzamy miło czas. Więc niby dlaczego takie słowa słyszę? Co do cholery jest złego w bzykaniu się z kilkoma laskami, nie jestem z żadnym w związku, jestem wolny. To jest etap poznawania się, więc mam prawo wybrać z kim najlepiej się czuję i z kim być może będę chciał przenieść znajomość na następny etap. Teraz wybieram, na kogo mam ochotę poświęcić więcej czasu, a z kogo zrezygnować. Dlaczego mam marnować czas i "jechać z każdą po kolei"?


#pdk #logikarozowychpaskow #boldupy #zwiazki
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może traci mniej czasu na dojazdy. Z jednym tego samego dnia umówi się na obiad, z drugim do kina, a trzeci weźmie ją na deser i super wieczór zaliczony. Wróci najedzona i pełna atencji do domu.
  • Odpowiedz
@Bigby: No właśnie zanim się z kimś zwiąże na poważnie to przecież muszę wiedzieć czy jest dobra w łóżku, s--s to ważna część. Nie będę przecież marnować czasu na tylko jedna dziewczynę. Najpierw się sprawdza czy buty pasują ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
No właśnie zanim się z kimś zwiąże na poważnie to przecież muszę wiedzieć czy jest dobra w łóżku


@Hasiomaszkietnik: Ale nie zanim się z kimś zwiążesz w ogóle, a o taki etap chodzi różowemu z linka do którego piejesz. Między poznawaniem kilku osób w tym samym czasie a ruchaniem się z kilkoma osobami w tym samym czasie jest kolosalna różnica, więc porównanie z d--y.
  • Odpowiedz
@CynicznySkurczybyk: W dupie mam plusy. Chciałem tylko skomentować.
@Ornament: Synek dowiedz się co to hiperbola. Poznawanie ludzi to jedno, a randki to zupełnie co innego. Jakby sytuacja była odwrotna, facet umawiający się z kilkoma dziewczynami to zaraz by się zbiegło stado białorycerzy obrażających tego faceta. Prawda jest taka, że nawet bez seksu takie zachowanie to brak szacunku dla drugiej osoby. A ona nie napisała, że spotkała się z
  • Odpowiedz
A ona nie napisała, że spotkała się z każdym facetem raz tylko się umawia na kolejne randki, żeby wybadać, który jest najlepszy.


@Hasiomaszkietnik: A napisała, że dochodzi do jakiegoś fizycznego kontaktu? Bo ja nie znalazłem w jej postach nic sugerującego coś takiego. Pisała za to, że robi tak aby poznać kilka osób na raz, więc nie wydaje mi się aby w tym przypadku "poznawanie ludzi to jedno, a randki to zupełnie co innego"

To czemu nie iść krok dalej i decydować się dopiero po pójściu do
  • Odpowiedz