Wpis z mikrobloga

@kochamkino: Mieszkam w obcym kraju od ponad dziesięciu lat, w tym czasie poznałem ludzi z kilkudziesięciu krajów. Nie mam do nich żadnych uprzedzeń. Wstyd mi za Polaków, którzy plują na własnych rodaków, takich jak ty. Uwierz mi, że każdy obcokrajowiec po usłyszeniu twojego tekstu "polacy-cebulacy" ma ochotę zapaść się pod ziemię z żenady.

A wracając do meritum sprawy - normalni ludzie nie popierają fanatyków religijnych pokroju muzułmanów ucinających głowy ludziom. Morderców
@nick-smith:

A wracając do meritum sprawy - normalni ludzie nie popierają fanatyków religijnych pokroju muzułmanów ucinających głowy ludziom. Morderców i zwyrodnialców religijnych. Jakim degeneratem trzeba być, żeby to robić, i jak wyprany mózg trzeba mieć, żeby ich bronić?


Skąd ty to wytrzasnąłeś? Kto tu "popiera fanatyków religijnych"?
@Murzinio: No, niech ci będzie, była to manipulacja o jeden stopień bardziej wyrafinowana. Po potępieniu morderców muzułmańskich zarzucono mi, że uważam wszystkich muzułmanów za morderców. Odpowiedziałem, że zupełnym przypadkiem terroryści to zawsze muzułmanie. Potem, to już tylko zarzuty z dupy (jeśli dostrzegasz zagrożenie ze strony islamu jesteś zacofańcem) i lewacka żenada. W którą się wpisałeś.
@nick-smith: Z każdym komentarzem wypisujesz coraz większe idiotyzmy. Nadinterpretujesz wypowiedzi @kochamkino: i wmawiasz jej coś czego nie pisała... Spytałem tylko gdzie napisała coś co miało być tym "popieraniem fanatyków" albo gdzie kwestionowała fakt że jest wielu terrorystów wśród muzułmanów, a ty w końcu łaskawie przyznajesz się do manipulacji, wyjeżdżasz z jakąś "lewacką żenadą" mimo że nawet nie znasz moich poglądów, i drugi raz pod tym wpisem bredzisz o lewakach... Ciekawy
@Murzinio: Nie mam ochoty tracić czasu na rozmowę z tobą. Powtórzę, co powiedziałem na początku tego kretyńskiego wpisu: Polscy uchodźcy nie mieli wtedy w zwyczaju wysadzać się wsród tłumu niewinnych cywili. Taki mały szczegół. Dla lewaków niedostrzegalny.

Masz coś do dodania? Mnie nie wołaj.