Wpis z mikrobloga

kasa na laryngologa zaoszczędzona... Kąpiąc się w morzu i nurkując na głębokość do 2m, zawsze zatyka mi uszy, a zwłaszcza lewe tak, że nic nie słyszę jak wyjdę. Potem na kwatarze wkładam sobie patyczki ale nic nie pomaga.. bo tylko sie to upycha. W tamtym roku przez 3 tygodnie nie słyszałem na lewe ucho.. a potem albo znikło albo przywekłem.. w tym roku 4 dni nie słyszałem na lewe ucho.. i dzisiaj wpadłem na pomysł jak to naprawić.. Uniwersalny sposób na większość rzeczy... woda pod bardzo wysokim ciśnieniem... Ustawiłem prysznic na wąski strumień.. woda na 100%, w miarę gorąca, ale bez przesady, co by roztapiało, głowa w lewo i wsadziłem słuchawkę do ucha.. kilka minut... Problem solved.. Czuje się jak nowonarodzony.. Słyszę :) #happyface #lifehack #cheat
  • 21
@Rain_: Nie bierz tego dosłownie. Chodzi po prostu o przyłożenie jak słuchawki telefonu. A że są dziurki w słuchawce to efekt jest taki jak byś wsadził.
@schreder: ok. Jeżeli będzie jaki problem nie omieszkam napisać.. ale ja mam wprawione ucho od patyczków.. od tych to dopiero bolało.. tutaj jak na razie nic.. i wnioskuję że nic dalej nie będzie.. bo od patyczków to w zasadzie po 1h już bolało.